Muhit Kütüphanesi 📖

(Kid A) #871

Kendini okutsun ama beyin de yakmasın diyeyim. Malum sınav dönemi. Iyi geliyor böyle kitaplar. Kafa açıyor.

@thargalin’in önerdiğine bakayım.

(Sapere Aude!) #872

Jerzy Kosinski - Boyalı Kuş.

Bu da fena değil.

(Kid A) #873

Bakayım ona da o zaman. Teşekkürler ikinize de @thargalin

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #874

Modern klasikleri okuyabilirsin @thargalin 'in önerdiği “Adem’den Önce” gibi, H.G. Wells’in kitapları gibi, Dr.Jekyll ve Mr.Hyde gibi.

(Kid A) #875

Wells’in kitaplarının çoğunu, Dr Jekyll ve Mr. Hyde’ı okudum. Adem’den Önce ile Boyalı Kuş’a bakacağım. Onlar idare eder beni 1 hafta. Teşekkürler.

(Doğan) #876

Ön siparişe açılmış. 18,75 TL.

(Invictus Maneo) #877

Jack London - Vahşetin Çağrısı

(Boş İnsan) #878

Is this real life or is this just fantasy? Ben yanlış görüyorum değil mi? Sabah 8 den beri ayaktayım muhtemelen halüsinasyon görüyorum. Yok yok.

https://www.okuoku.com/urun/detay/kitap/tom-bombadilin-maceralari--ciltli-ozel-edisyon-the-adventures-of-tom-bombadil/1050255

Yok canım. Olabilir mi? Yeaaaak canım.

(Ufuk) #880

“Caught in a landslide, no escape from reality.” Saat 02.28, bunun bir rüya olduğunu düşünüyorum. Sabah tekrar bakacağım.

(Doğan) #881

Bu ay İthaki, maaşlara ve harçlıklara gözünü dikmiş.

(Oozaru) #882

(Boş İnsan) #883

Ya güzelliğe bak ciltli miltli. Seni yemeğe çıkartıp, eve gelip, üzerime hafif bir şeyler giydikten sonra okumak istiyorum.

(.) #884

Bir an olay farklı yerlere gidiyor zannettim.

(Boş İnsan) #885

Ciddi düşünüyorum.

(.) #886

(Boş İnsan) #887

Çok çok iyisin ya :joy:

(Invictus Maneo) #888

Tüyap’a gidemedim. Kitaplarımı D&R’dan alsam sıkıntı yaşamam değil mi? Ya da önerdiğiniz başka site var mı?

(sergen) #889

ben ilk defa babil’i denedim.
kötü yanı şu, istediğim kitaplar hali hazırda zor bulunan kitaplar ondan ötürü temin süresi uzun ve maalesef eğer hepsini tek seferde gondermek gibi bir kuralları varsa ayın 18inden önce alamayacağım çünkü vakıf 17sinde çıkacak…

ayrıca babil’le ilgili şunu demeliyim. arayüzü güzel, öneriler kısmı hoş ancak ödeme kısmında banka kartı kabul etmiyor. bu bence büyük bir sıkıntı çünkü herkesin kredi kartı olacak diye bir şey yok. havale ile ödedim ben mesela…

alternatif olabilir, bir dene :wink: hem böylece daha iyi fikir edinmiş oluruz.

(Oozaru) #890

Kitapyurdu ve babil’i öneririm.

(Oozaru) #891

Ben babil’den iş bankası banka karti ile ödeme yapiyorum. Senin kart hangisi?