Muhit Münazara Salonu

(Sapere Aude!) #23

İnternette buna yönelik siteler var. İsimler içerisinden sıralama yapıyor. O sitelerden bir tanesini kullanacağım.

Buna izin vermiyoruz maalesef. 1 saat içerisinde elinizdeki kaynaklardan faydalanabilirsiniz elbette, ancak 5 paragraf yazma hakkınız varken tutup da makale kaynak göstermek kuralların etrafından dolaşmak olur.

(GreenLanternCorps) #24

Çekilişe katılmak istiyorum.

(Devrim) #25

Katılmak isteyenlerin tek tek yazmasındansa bir anket açılsa daha iyi olur.

(Kuyuya düşmüş it) #26

@FordPrefect katılımcı listesine eklermisin adımı.

(Berk Kaynak) #27

Onu halledeceğiz merak etmeyin. Tek tek isim yazmanıza gerek yok, anket açıp oradan kolay ve düzenli şekilde isim seçeriz.

(İbrahim Korkmaz) #28

Bu başlıkta mı yapacağız o anketi?

(Ahyoka) #29

@FordPrefect beni de ekler misin? Çok isterim katılmayı lisedeyken sınıflar arasında yapardık çok severdim normalde her an gülümseyerek gezen bir insan olmama rağmen münazara sırasında o kadar ciddi olurdum ki jürideki hocalarım bile ciddiliğime gülerlerdi :grin: inşallah yine o kadar ciddiye almam

(Sapere Aude!) #30

Herkese günaydın, aşağıya anketi bırakıyorum. “Katılacağım” şıkkını seçenler arasından rastgele belirlenecek 4 arkadaş, yine rastgele belirlenecek iki gruba ayrılacak. İlk münazaraya seçilemezseniz üzülmeyin, siz istedikçe münazara yapmaya devam edeceğiz. Üstelik tartışmaya katılan 4 arkadaşı bir sonraki tartışmada dinlendireceğimiz için şansınız da artacak. Öyleyse akşama kadar anketi açık olacak anketimize geçelim.

İlk münazaraya katılacak mısınız?

• Katılacağım.
  • İkincisini bekleyeceğim.

0 oylayan

(İkbal Kartal) #31

Gerçekten çok ilgi çekici ama bir süre okumakla yetineceğim sanırım. Şimdiden kaliteli tartışmalar dönmesini diliyorum

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #32

(Kuyuya düşmüş it) #33

Audo sen münazara bitince münazaranın kritiğini yaparsın.

(Sapere Aude!) #34

İyi akşamlar, ankete oy verenlere teşekkürler. İlk münazaramız @Pinetree923, @Ozgur_Kilic, @HalJordan ve @Shine arasında gerçekleşecek. Çok gizli ve özel seçme sistemime göre Grup A ve Grup B şu şekilde belirlendi.

Grup A: @Ozgur_Kilic ve @HalJordan
Grup B: @Shine ve @Pinetree923

Tartışmayı, sizin için de uygunsa yarın akşam yapalım. Konuyu, tartışmadan bir saat önce Grup A’ya göndereceğim. 1 saat sonra tartışmanın başlığını açacağım ve Grup A’nın ilk üyesinin hemen tartışmayı başlatmasını rica edeceğim. Böylece Grup B için daha fazla hazırlanma süresi vermemiş olacağız.

Şimdilik bu kadar, yarın için gözünüz mesaj kutunuzda olsun.
Görüşmek üzere.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #35

İlk münazaraya girmem zor diyordum,zaten 4 kişi başvurmuş :grinning: . Neyse yarışacak,tartışacak herkese başarılar,yarını iple çekiyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #36

Oy veremiyorum,umarım telefon yere düştü diye değildir.

(Sapere Aude!) #37

Oylamayı kapattım, ondandır. İkinci münazaradan önce tekrar oylama açacağım.

(İbrahim Korkmaz) #38

Kısa sürede yapılan hazırlıkla tartışılamayacak bir konu değildir umarım. Konuyu bilmeden şimdiden hazırlanmalı mıyız yoksa? :smile:

(Sapere Aude!) #39

Üstesinden geleceğiniz eğlenceli bir konu bulduğuma inanıyorum. 1 saat, hazırlık için yetecektir.

(İbrahim Korkmaz) #40

If you say so.

(İbrahim Korkmaz) #41

@Shine
Partner olduk be ya :smile:

(GreenLanternCorps) #42

Acayip gaza geldim şimdi. @Ozgur_Kilic kesin kazanmamız lazım.