Muhit Siyaset Başlığı

(and this man a name) #2461

Yanlış kelimeyi aratmışınız

(Can) #2462

Şaka olarak alıyorum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2463

Tabi ki şaka. Reyiz denilmiyor uzun adama reis deniliyor.

(Can) #2464

Hayır o açıdan demedim. Nedense ben Reyiz - reis yazdığımda ne diğerlerini ezip geçti ne de alakalı bir sonuç çıktı.

(Devrim) #2465

(Can) #2466

Oha dolaylı olarak oyları yırtın, fişleyin insanları diyor. Bu videonun İnce’ye ulaşması lazım.

(meyve) #2467

Parti ayırmaksızın, şunları söyleyebilen birinin arkasından yürüyebilen insanların iç dünyalarından film yapmak istiyorum.

(meyve) #2468

Şimdi bu video patlar. Ne cevap verecekler çok merak ediyorum. Herhalde ikna etmelerinden falan bahsediyordu derler ama seçim günü parti propagandası da yasak. İnce’ye değil düzgün bir savcıya ulaşması lazım bence ama nerdeee?

(meyve) #2469

Dizi yapmışlar, ne çıkacak bakalım.
Gündem çok hızlanmadı mı ya?

(Haydi gel (ayran) içelim.) #2470

Canlı yayın başladı.

(Serkan of İzmir) #2471

(alana) #2472

Bu adam cumhurbaşkanı falan değil. Bildiğin ilçe başkanı falan.

(Seni özleyeceğiz Emir... ) #2473

Cidden bunları dediyse adil bir seçimle %50’yi geçemeyeceğinin farkındadır.

(Can) #2474

Bu görüntüler medyaya yansır mı? Ülkenin yargısı bu görüntülerle ilgili bir şey yapacak mı?

(meyve) #2475

Twitter’da coşmak üzere ama fox falan vermesi lazım tabi.

(meyve) #2476

Akp çok sağlam kan kaybediyor. Mesela bu video bir grupta canlı yayın sanırım ama grupta çatlak oluşmuş.

(Haydi gel (ayran) içelim.) #2477

Canlı yayını kaçıranlar için.

(Can) #2478

(meyve) #2479

Çok güzel yayındı. Benim bu yayından çıkardığım, ekonominin düzelmesi için Akp zihniyetinin gitmesi ve barış ortamının oluşması gerekiyor.

(Seni özleyeceğiz Emir... ) #2480

Ders çıkarılması gerekilen bir video olmuş