Muhit Siyaset Başlığı

(Şanslı13) #2470

Canlı yayın başladı.

(Serkan of İzmir) #2471

(öğnkü) #2472

Bu adam cumhurbaşkanı falan değil. Bildiğin ilçe başkanı falan.

(Wet Meatball) #2473

Cidden bunları dediyse adil bir seçimle %50’yi geçemeyeceğinin farkındadır.

(Can) #2474

Bu görüntüler medyaya yansır mı? Ülkenin yargısı bu görüntülerle ilgili bir şey yapacak mı?

(meyve) #2475

Twitter’da coşmak üzere ama fox falan vermesi lazım tabi.

(meyve) #2476

Akp çok sağlam kan kaybediyor. Mesela bu video bir grupta canlı yayın sanırım ama grupta çatlak oluşmuş.

(Şanslı13) #2477

Canlı yayını kaçıranlar için.

(Can) #2478

(meyve) #2479

Çok güzel yayındı. Benim bu yayından çıkardığım, ekonominin düzelmesi için Akp zihniyetinin gitmesi ve barış ortamının oluşması gerekiyor.

(Wet Meatball) #2480

Ders çıkarılması gerekilen bir video olmuş

(Can) #2481

FOX gibi yerlerde mutlaka yayınlanır. Fakat bunun yargıdan pek nasibini alacağını zannetmiyorum. Hatta, ertesi sabah videolar kaldırılmış bile olabilir. Mutlaka dava açılmıştır.

Söylendiği gibi gizliyse, kasten yapılmamışsa, bu video kesinlikle seçim sonucunu etkiler. Fakat AKP seçmeninde büyük oynamalar olmaz. Sadece HDP baraj altında kalmaz.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #2482

(öğnkü) #2483

Geçenlerde görmüştüm unutmuşum paylaşmayı. AKP’nin farketmeksizin her hamlesine muhalefetin her kanadından bir şekilde bir tepki geliyor kesinlikle.

(Burak) #2484

Bu adam siyasal İslam’ın vücut bulmuş hali resmen. Cumhurbaşkanı olarak seçim mitingine gidip devletin imkanlarıyla taraflı bir şekilde, bu kadını da olaya alet ederek, partisine oy istemesini ve bu durumu ahmak gibi alkışlayanları bir kenara bırakırsak, sırf şu videodaki anahtar sallama hareketi bile ne derece kafayı sıyırdığını çok açık ve net gösteriyor. Sizi bilmem ama ben bu görüntüden rahatsız oldum.

Eren’in annesi de evi reddetmiş ayrıca. Şu kadın kadar haysiyet sahibi olamayan siyasetçilerden tez vakitte kurtuluruz umarım.

Edit: Arada şuraya gelip sinirli halde bir şeyler yazıyorum ama kusuruma bakmayın, gerçekten bu adamı görmeye tahammülüm kalmadı artık.

(Mert Özden) #2485

Kadının yüzünün aldığı halden, ömründen 30 sene eksildiğini görebilmekteyim.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #2486

Dün düşen videolardan sonra bugün yaşananlara bak. Bu ülke koca bir LOL. Hdp’ye oy atmaktan başka çaremiz kalmadı.

(Wet Meatball) #2487

(Can) #2488

Şu gönderme olayı mükemmeldi ya :joy: 0:32’ye kadar.

(Wet Meatball) #2489