Muhit Siyaset Başlığı

(marko) #4061

Burada kimse kimseye cahil demedi, Amerika’da iyi kullanılıyor diyen de olmadı. Akit için yaptığın “yahu adamlar çocuk evliliği övmemiş ki, yalan haber de olsa Amerika üzeriden bunu eleştirmişler” iyi niyet okumasının tam tersi olarak bunu eleştiren insanlar üzerinden bir kötü niyet okuması yapıyorsun bence. Bu insanlara sessiz kalıp görmezden görmek onları daha da güçlendiriyor, adamlar karşıt görüşlülerle ikili tartışmaya bile gelemiyorlar yıllardır sırf bu yüzden. Savundukları mantıklı argüman yok, dolayısıyla neden tartışmaktan kaçınmalıyız anlamıyorum. Eğer bu ülkenin %50.1’i bu haberi içine sindirecekse zaten umrumda bile olmaz, ama ben bu ülkenin insanlarının çoğunluğunun bu raddede radikalliği savunacağını düşünmüyorum.

(nam-ı diğer) #4062

Başka diyeceğim bir şey yok.

(imnotevensorry) #4063

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #4064

ABD Birleşmiş Milletler’e Filistinli mültecilere yapılacak yardım için verdiği fonları kesmiş. İsrail’den tebrik gelmiş.

(.) #4065

Abd de kongre seçimlerinde cumhuriyetçiler çoğunluğu kaybederse ne olur sizce trump için kalan 2 yıl nasıl geçer

(Güven Dost Alemdar) #4066

Yapabileceği tek şey Beyaz Saray’ın bahçıvanını değiştirmek olur. (Onda da siyahilere dokunamaz.)

(Burak) #4067

The America of John McCain’miş hele hele laflara bak hele çzösööxösöfmkdjf

Evet John McCain’in Amerika’sını unutanlara ufak bir hatırlatma yapalım;

Çomarın okumuşu, Amerika görmüşü de aynı işte arkadaşlar görüyorsunuz bizdekilerden bir farkları yok.

(thequeenisdead) #4068

([Godwoken]) #4069

Merakla bekliyorum,

IMF’ye ne zaman gideceğiz? Hangi yüzle ve AKP bunu nasıl açıklayacak?
Dedemin yere göğe sığdıramadığı AKP, emekli maaşını yatırmadığı zaman dedem ne diyecek?
İktidar aşığı bazı imamlar maaşları yatmadığında cami megafonundan nasıl anonslar yapacak?
Kim sallayacak bakalım metroda, otobüste şort giyenleri?

Bir anda tüm ülke seküler toplum yapısına ekonomik nedenlerle bürünecek. Seve seve olmadı madem sevdikleri şekilde olsun.

Düzgün insan. Keşke dolar alıp başını gitmese de seni Patreon’dan desteklesem her ay.

(butfinnaswell) #4070

Fkfkfkdkfkdkdkkfdkkdgsk

(G) #4071

Bunları dediğimizde tabi ki de dedikleri şey dış güçlere karşı savaş veriyoruz biraz fedakarlık gerekecek diyorlar.
İrfan değirmenci gerçekten çok iyi bir haberci.Ailem haberleri ondan izliyor artık.Babalayı sevmesem de onun için sevindim.

([Godwoken]) #4072

Erkan Tan gibi köpeklerin bile iş bulduğu sektörde şu adamın işsiz kalması beni çok üzüyor.

(kısaca gökyüzü...) #4073

(imnotevensorry) #4074

Amerikanın cahili => Türkiye cahili diyordum ama inanmıyorlardı…

(and this man a name) #4075

cahil her yerde cahil.

(.) #4076

Her ülkenin kendine has cahilleri var.Bizimkiler başlattı bu fantastik protesto çeşidini.Abd nin manyakları da fenadır.Bunu bir üst seviyeye çıkarmaya başlamışlar bile

([Godwoken]) #4077

Ek%20A%C3%A7%C4%B1klama

Bu kadar hoşuma gideceğini düşünmemiştim.

(nam-ı diğer) #4078

Amerikada çarşı karıştı beyler.

(Burak) #4079

“Gelecek 12 ay sonu dolar kuru beklentisi ise 7.0786 tl…”

Yedi, bir ve dokuzun yerini değiştirince sayıya yaklaşılıyor işte hükümetimiz tersten doğru bilmiş.

IMG_20180910_155656

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #4080

Trump ne kadar tanıdık bir siyasetçi değil mi?