Muhit Siyaset Başlığı

(Can) #2445

Bu bahçe fikrinide bunlar buldu sanırsın :smiley: Protesto etmeseydi millet otel dikiyorlardı.

(meyve) #2446

Ses kalitesi kötü ama anketler hakkında güzel bir analiz.

Sizce anketlere ne kadar güvenmeliyiz?
Anket firmalarının güvenilirliğini naslı anlarız?

(Geek Velet) #2447

Dün CNNTR’de de söylediler. Bu seçimdeki anketlerin yanılma ihtimali çok yüksek ve bu anketlerin suçu değil,dediler. :slightly_smiling_face:

( ◉) #2448

İYİ Parti’nin seçim reklamlarında kullandığı şarkı en iyi seçim şarkısı olabilir.

(i) #2449

İki dans bir söze oy verecek değiliz kardeşim. İcraat lazım icraat…

( ◉) #2450

O dans eden taş kızlar yanlış bir karar verebilir mi sayın kardeşim.

(i) #2451

Şimdi düşününce çok mantıklı.

(imnotevensorry) #2452

Yanlış/abartı olabilir mi diye ekşi yorumlarına da bi bakayım dedim de

çok büyük ihtimalle kripto fetöcü.

bu kadar sesinin yüksek çıkmasının, agresif davranmasın başka açıklaması olamaz.

böyle mantıklı entryler var.

Yine de abartı olduğunu düşünüyorum fakat zamanında bir cami imamının cemaatten birilerine siyasi bir mevzudan yol göstermesine şahit olduğum için de gerçekmiş gibi geliyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2453

Hmm

( ◉) #2454

Geçen seçim bizim köyden 7 tane CHP çıkmıştı da köy imamı sonraki 10 cumada laf sokuşturmuştu mimberden. Köylerde imamlar kanaat önderi gibidir, olağan böyle dayılanması.

(Can) #2455

Kripto Fetöcü diye bir şey mi var :smiley: Yahu, bir teşkilata yüz binlerce insan sızıyor, yarısından fazlası yakalanıyor kalanı da saklanıyor kripto diye. Hayır bunu samimi bir biçimde söylemek hem halkın hem istihbaratın aklıyla dalga geçmek demek.

Bu yüzden bende bu entryde mantıklı bir taraf göremiyorum, @Ubermensch açıklarsan sevinirim. Yani bu genel olarak AK Parti seçmeninin genel tavrı, özellikle tartışmaya açık bir CHP’liye karşı.

(imnotevensorry) #2456

Açıklayayım; ironi :d

@Audomarus_Fridia ile senin üst üste buna takılmanıza şaşırdım. Gerçekten anlaşılmamış. O kadar da kapalı değil oysa.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2457

Ben de senin böyle demene şaşırmıştım içim rahatladı.

Ben son zamanlarda siyaset başlığında (ve ne yazık ki öbür başlıklarda da) gördüklerimden sonra Muhit’ten cidden beklentilerimi düşürdüm. Kusura bakma böyle bir yanlış anlaşılma olmuş o yüzden.

(Can) #2458

https://eksisozluk.com/entry/77992482

İlginç

Google Trend Robotu, Yazar buradan karşılaştırmış.

https://trends.google.com.tr/trends/explore?date=today%201-m,today%201-m,today%201-m,today%201-m&geo=TR,TR,TR,TR&q=%2Fm%2F021275,%2Fm%2F0v0k0zs,%2Fm%2F09glf2z,%2Fm%2F0ch36bx&hl=tr&tz=-180

( ◉) #2459

Ülkeyi yıllardır interneti bilmeyen kafa yönetiyor. Babam, dedem, halam, teyzem. Buradaki sonuçlar da bu sebeple çok uçuk geldi bana. Önceki seçimlerde nasıl tutturduğuna şaşırdım açıkçası.

(Can) #2460

Sonuçta Google’da arama yapmak kolay. Ve google sanırım bunun dışında site içi aramaları ve tıklamalarıda katıyor işin içine.

Bence bu sonuçlara yaklaşık bir şey olur. Muharrem İnce 41 olmaz belki ama, Erdoğan’ı geçebilir. 12 Gün var, İnce şimdiden 87 miting yaptı.

(and this man a name) #2461

Yanlış kelimeyi aratmışınız

(Can) #2462

Şaka olarak alıyorum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2463

Tabi ki şaka. Reyiz denilmiyor uzun adama reis deniliyor.

(Can) #2464

Hayır o açıdan demedim. Nedense ben Reyiz - reis yazdığımda ne diğerlerini ezip geçti ne de alakalı bir sonuç çıktı.