Muhit Siyaset Başlığı

(i) #3070

(and this man a name) #3072

o zaman niye kadın milletvekili çıkardılar.

(Dovahkiin) #3073

AKP’nin kadrolu elemanı mı bu dayı ya ? Ne zaman kameraya yansısa Ak Parti ile iç içe :grin:

(Wet Meatball) #3074

Deniz Baykal 80 yaşında milletvekili olmuş vay be.

(Kaan ) #3075

Meral Akşener’e oy verenler, son açıklamasını dinleyip pişman oldunuz mu? :wink:

( ◉) #3076

En az Muharrem İnce açıklamasından pişman olduğum kadar.

( ◉) #3077

Az önce Kılıçdaroğlu, “koltuk sevdalılarının partimizde yeri yoktur” dedi.

Gerçeği görüp koltuğunu bırakmasını beklemiyordum ancak kendisi tüm sınırları zorlayarak saçmalıyor.

Neymiş 13 milletvekili artmış başarılıymış. İttifak sistemi sayesinde İyi Parti ve Saadet’in oylarını hüplettiğinden olmasın o!?

(Kaan ) #3078

Gerizekalı bu adam cidden. Muharrem İnce CHP’de daha fazla durmasın artık lütfen. Yeni parti kursun, CHP’de Kılıçdar gibi salaklar olduğu sürece iktidar falan alamaz.

( ◉) #3079

Bir dahaki seçimlerde parti başında Kılıçdaroğlu varken oy verenlerin, bu ülkedeki herhangi bir kitleye koyun vb ithamda bulunması aptallıktır. 100 yıllık Chp’nin 8 tane başkanı olmuş lan, bu ne koltuk sevdasıdır bu ne aymazlıktır.

(and this man a name) #3080

parti genel başkanlığına bu kadar yapışan adam başbakan olsaydı iyice kafayı yerdi herhalde.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3081

Kusura bakma ama iyice saçmalamışsin Kılıçdaroğlu.

(Can) #3082

(Can) #3086

Bu güzel bir hareket. Değişen bir şey olmadı aslında, Erdoğan yine tek adam olarak davranıyordu bu seçimden önce. İşleri resmileştirdiler. O yüzden her şey bitti yerine bunu görmek beni sevindirdi

(Kaan ) #3087

Screenshot_24

CHP’nin 7 yıl önceki tweeti.

(marko) #3088

CHP’nin başına illa ki Muharrem İnce geçmek zorunda değil, ama illa ki Kılıçdaroğlu ve ekibi gitmek zorunda. Halkta heyecan uyandıran bir ana muhalefet görmek istiyorum, görüşlerden bağımsız olarak. İnce bunu başardı, başka biri de başarabilir.

(korhan) #3089

Pişman olmadım. O kadar emeğini ve fedakarlığını düşük oy aldı diye unutacak değilim. İlk defa içime sinerek oy kullandım ve bunun için teşekkür ediyorum kendisine. İstifa çağrıları falan da komik açıkçası ama bence de istifa etsin çünkü emek bu ülkede hiçbir anlama gelmiyor. Şunları yaşayacağına çekilsin kenara mutlu bir hayat yaşasın.

(Deniz) #3090

Silmişler. Yazık.

(Can) #3091

CHP bundan önce %24’dü. %22 ciddi bir düşüş değil bence. Çünkü seçmenin bir kısmı CHP’li olmasına rağmen HDP’yi meclise taşıdı üstüne yeni bir parti kurulmasına rağmen %22 aldı. Tüm partiler İyi Partiye oy kaptırmadı mı zaten? (Nasıl oluyorsa MHP kaptırmadı…) Kılıçdaroğlunun gitmesini bende istiyorum ama CHP’nin oyunun azalmasının nedenini Kılıçdaroğluna bağlamıyorum.

(and this man a name) #3092

mhp iyi ye kaptırdı akp de mhp ye

(Dovahkiin) #3093

En çok kaptırması gereken de MHP idi. Şaştım kaldım görünce.