Muhit Siyaset Başlığı

(Burak) #288

İlginç. Erol Mütercimler geçen gün toplu istifaların geleceğini söylemişti ama pek inanmamıştım.

Ankaralılar büyük bir yükten kurtuldu herkese geçmiş olsun.

(Doğukan Çolak) #289

Geçen AKP’li biri ‘İçimizdeki yolsuzluk yapanları temizleyeceğiz’ tarzı bi cümle kurmuştu. Kadir Topbaşın istifasını da buna bağlıyolar. Ama niye yargınlamıyolar ki?

(Gizem) #290

Melih Gökçek gerekirse bütün pislikleri ortaya döker yine gitmez

(meta) #291

Değişim tabii kolaylaştı, rol değişiminden kastım farklı bir şeydi. Benim kastettiğim iki taraflı, tamamen zıt bir rol değişimi. Hatta senin görüşün de bunu sağlamlaştırıyor. Değişim/gelişim hızı ne kadar artarsa, rollerin açığa çıkmasını gerektiren zaman aralığı daralıyor. Tarihin aksine, devamlılığı uzun süren bir rol dağılımı olmayacağını düşünüyorum gelecekte, sonuç olarak.

(marko) #292

Yargılarlarsa bil bakalım işin merkezinde kim çıkacak. :smirk:

(Doğukan Çolak) #293

Var ya ne yapar ne eder bunu da Kılıçdaroğluna yıkar o.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #294

image

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #295

Üstad işlemci hata mı verdi da neden ayrı değil

(marko) #296

Çünkü Fridia bölücülük yapmamaya tasarlanmış %100 yerli ve milli bir android.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #297

Bakın kaç ay oldu çok bariz bir hata olmadığı sürece yazmıyorum hatalarınızı, içimdeki Nazi’yi zor tutuyorum, daha da zorlaştırmayın.

(Burak) #298

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #299

Yapmasam olmazdı ama:

(Can) #300

Devletlûm azlediyor beylerbeylerini… Padişahım çok yaşa!

(Geek Velet) #302

@Aurum Kastım o değildi

(Deniz) #303

Sizce RTE’nin amacı ne (Genel olarak)? Büyük plan ne? Ya da gerçekten söylediklerine samimi olduğunu mu düşünüyorsunuz. 2023’te ne olacak?

(Doğukan Çolak) #304

Koltuğunu korumak, 2023 saf insanları kandırmak için kullandığı bir yalan.

(Gizem) #305

Normal de ekonomimizin mükemmel olduğunu gösteren ilk twiti atacaktım ama yorum
çok hoşuma gittiği için onu da attım

(Burak) #307

Üslup o zaman bile aynıymış. Günlük dil ile diplomasi dili birbirine karıştığı zaman sonuç bu oluyor.

(alana) #308

Şu an “Böyle bir şey olabilir mi ya?” cümlesini mumla arıyorum. Bu nasıl ana muhalefet :triumph:

(Doğukan Çolak) #309

Irak’ın Kerkük ve çevresine yaptığı askeri müdahale ile ilgili düşünceleriniz ne?
Ben müdahalenin idda edildiği gibi Erbile kadar değil de, 2014 öncesi sınırlara kadar süreceğini düşünmekteyim.