Muhit Siyaset Başlığı

(Fransuva'nın Ayranı) #3698

Ucuz içkilerde gitti. :cry:

(Can) #3699

Furkancılar Muharrem İnce’ye sarmışlar, İnce’nin attığı floodun altına rahat rahat görebilirsiniz. Bunlar nereden türedi yav?

(Burak) #3700

Berat Albayrak’ın beden dili, jest, mimikleri vs. çok yapay ve samimiyetsiz. Hitabet konusunda kime özendiği de kelime seçimlerinden belli oluyor. Bir saattir sağlam boş yaptı, lafı evirip çevirmeyi biliyor. Kendisini geliştirirse ileride tecrübeyle birlikte profesyonel bir yalancı olabilir, ama Erdoğan’ın başarısız bir kopyası gibi duruyor şimdilik. Önümüzdeki yıllarda kiminle muhatap olacağımızı piyasalar da fark etmiş olacak ki şimdiden bu güvensizlik ortamı yüzünden korkunç bir tepki oluştu.

Yani daha ABD’den adam gibi yaptırım gelmeden bunlar yaşandıysa, üstelik bir de stagflasyon kapıdayken, ileride neler olur (Rıza Sarraf - Halkbank davası) düşünmek bile istemiyorum. Erdoğan ve avanesi Avrupalı devletlerin, hatta Rusya’nın bile horozlanamadığı ABD’yi düşman bellemekle kendi kuyusunu kazdı ama olan sade vatandaşa olacak tabii ki, bu saydığım insanlar milyoner/milyarder sonuçta.

(marko) #3701

Allah allah nereden türedi acaba :joy:

(Can) #3702

Konuşması çok samimiyetsiz, çok fazla “burası çok önemli” gibi sözler kullandı. Güven kesinlikle vermedi, tatminde etmedi.

İnceye neden sardılar onu anlamadım, kendi liderlerini paylaşıp haklıymış hocarfendi dolar 6₺ oldu vs yazıyorlar.

(marko) #3703

sdfzxc cidden böyle bir görselle mi açıklamış derdini

//Gerçekmiş. Yazık valla, ne cringe geçirmiştir o salondakiler. Hülya Avşar’a versen daha iyi yönetir ekonomiyi.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #3704

Sadece bir günde 1 lira 9 kuruş artış. Ben bunu yazarken neler oldu acaba.

(Burak) #3705

Şu tabloya on saniyeden fazla bakınca telefonunuzdan Amazon’un uygulaması siliniyor lol

(Protheus) #3706

Durduramıyoruz efendim!!

(Seni özlüyoruz Emir... ) #3707

2013’te açıklanan ekonomi modeli şöyle bir şeydi
images

(marko) #3708

Berat Albayrak’la ilgili artık özel hayatlı şakadan ziyade bizzat kendisiyle ilgili şaka yapacağım, adama MICHAEL SCOTT ALBAYRAK diyeceğim. Sunuma baktım biraz; hareketleri, tavrı, bir yere bağlanmayan anlamsız cümleleri, zerre güven vermemesi, kalitesiz powerpoint sunumu ve kimsenin makamı olmasa dinlemeyeceği bir insan evladı oluşuyla adeta bir Michael Scott kendisi.

Alın size o efsane konuşma.

(Mert Özden) #3709

Siteler kilitlendi mi, erişim yasağı oraya da mı getirildi, bilmiyorum ama kuru manyak gibi ekşi’den takip ediyorum. 7 diyorlar. Doğru mu Hüsnü?

(marko) #3710

Yok ya 6.30 daha, sen de iyice hükümet düşmanısın sanırım dostum aklın hep olumsuza çalışıyor.

(Mert Özden) #3711

Kim? Ben? Hükümet düşmanı olmak? AKP is love, AKP is life…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3712

LOL

(evethearteyes) #3713

Ya hadi bi si

(marko) #3714

Bişey de şuna ya bana vergi koyuyo

(Arda ) #3715

Yok artik, git on lira ol yuh.

Bunu haftaya alintilayip dolarin alti buçuk olduğu güzel günler, artik on lira oldu valla deriz, lazim olur.

(Ercan Berber) #3716

Hala ucuz ya, 1 şişe 10leva falan. Burada 40tlye içki alamazsın.

(Ertunç Doğan) #3717

Sonumuz hayrola sevgili muhitkarlar…

6.56