Muhit Siyaset Başlığı

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3718

Hajum yeni ekonomik sistem hajum

(Cain) #3719

“Berat Albayrak kime konuştu? Kime “yeni ekonomi modeli” anlattı? Holding patronlarına, CEO’lara, genel müdürlere…
Fakat sendikacı yok, esnaf temsilcisi yok, emekçi yok… Ki “yastık altında üç kuruşluk altın ve dövizi” istenenler onlar!” -Mehmet Ali Güller

(marko) #3720

Yalnız o patronlar bu adama şirketin en küçük departmanını bile emanet etmezler, sırf bakan diye ayağına gidip dinliyorlar.

(Cain) #3721

Karşılıklı çıkar işte tamamen. Win/win güya. Olan bizim milletimize oluyor, ak koyunlar da salavat zinciri yapıyor dolar düşsün diye… :smiley: (pp çok iyi bu arada)

(marko) #3722

Favori sit-com karakterimi pp yaptım dostum beğendiğin için teşekkür ederim.

(Mert Özden) #3723

Ya ahahahahahahahahaha

(Cain) #3724

Senin pp bana trump’ı anımsatıyor niyeyse :smiley: (gündemden dolayı psikoloji gg)

(marko) #3725

İyi Parti GG WP

(Kerem) #3726

Sağcılara neden oy verilmeyeceğini bize hatırlatan Meral annemize teşekkürler

(Ali Sezai Erol) #3727

[OC]

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3728

Berat Albayrak’ın konuşmasından kısa bir kesit

(and this man a name) #3729

kürsüye damacana koysaydık daha iyidi en azından bu kadar artmazdı

(evethearteyes) #3730

Beyefendi Gümüşhane’de tünel açılışında konuşuyor şu an. Uzun zamandır bu kadar hareketli, bu kadar sevecen, bu kadar halka yaranmaya çalışırken görmemiştim kendisini. Dakika başına 23 tane yalan, 12 tane de din sömürüsü yapıyor. Hakikaten popişkolar yanıyor sanırım.

(marko) #3731

:nauseated_face:

(Haydi gel (ayran) içelim.) #3732

Lafımın arkasındayım. Abd yaptırımları kaldırmaya açık- Yazdığım gibi asarız keseriz kafasına girilmese bunları bile görmezdik.

(Finn) #3733

IMF’e kaç hafta sonra giderler sizce ?

(Haydi gel (ayran) içelim.) #3734

Yerel seçimlerden önce cesaret edemezler gibi duruyor. Ondan önce de bir faiz arttırsalar fena olmaz.

(nam-ı diğer) #3735

Ve “yol yaptık” geldi, sakin olun.

Aaa, altı buçuk olmuş.

(marko) #3736

Aziz Nesin’in Zübük’ü ile Neşeli Günler’deki Ziya’nın karışımı gibi adam ya.

@Huseyin_Altun Allah Allah dikleneceklerini nasıl oldu da göremedik üstad ya :confused: çok şaşırttılar valla birden böyle yaparak.

(Kerem) #3737

Tayyip anlık