Muhit Siyaset Başlığı

(Deniz) #351

Bir başka Emir torunu Suudi Arabistan’daki durumları yazmış. İlginç.

(öğnkü) #352

Tam bir kurtarıcı ya. <3

(Burak) #353

Bu arada Paradise Papers yayınlandı belki haberiniz vardır, belgeleri bulamadım internette içeriğine bakamadım.

@solien Ben dün Tüyap’ta Ali Türkşen ve Yusuf Halaçoğlu’yla konuştum partiyle ilgili. Bana fena umut aşıladılar valla bu tarz haberlere kulak asmayacağım seçime kadar.

(öğnkü) #354

REİS???

(öğnkü) #355

Biiiz LGBTQ gömleğimizi çıkardık. Ne demiş büyük üstad? Benim geçmişim bir çöplüktür, çöplüğü de anca köpekler ve Cehape zihniyeti karıştırır.

(korhan) #356

Gurl…

(öğnkü) #357

dafuq did i just read?

(Gizem) #358

Erdoğan: tecrübe kazanmak için game of thrones’u kısa bir sürede bitirdim.Joffrey,cersei ve Ramsay favorim

(imnotevensorry) #359

Pokemon izleyip uçmaya çalışan çocuk geldi aklıma. Bunların durum daha kötü ülke yönetmeye çalışıyorlar diziyle.

(öğnkü) #360

Tayyip’in Hannibal hayranı olduğunu söylemesini beklerken gelen twist…

(Miraç) #361

Kara para nasıl aklanır, yurt dışında paravan şirket nasıl konulur, toplum içinde terör vs. konularının halkın üzerinde nasıl bir etki oluşturduğunu önceden öğrenip, yumuşatarak nasıl açıklama yapılacağına dair aşırı öğretici bir dizi.

(Franz Joseph ) #362

Eğer bu video korsan değilse, ABD doğrudan PYD-PKK’yı koruduğunu, Afrin’e operasyon yaparsak ise “acımayacaklarını” dolaylı yoldan söyleyerek bizi “uyardı”. Ortaklarınızıda mı diye gelen sorulara, “evet onlarıda” gibisinden bir cevapta veriyor, komplo teorisi değil anlayacağınız.

Kişisel yorumum: ABD bizi kıskanıyor! Bu adam bir Albay, bir gün sonra Külliye bir telefon açar, konu görüşülür, son dakika haberlerine merak edilen görüşme diye kırmızı şerit geçer, ciddi birşey olmaz diyorum, umarım da olmaz.

Ekşi Gündeminden Edit: Amerika’ya yine Reza Zarrab konusunda (yanlışım varsa düzeltin) bir adet F7# verilmiş.

(öğnkü) #363

(imnotevensorry) #364

Zamanın insanı da ayak uyduruyor :smiley:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #365

(öğnkü) #366

Gerçekten neye kızdığını o kadar anlamadım ki.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #367

Gerçek değildir bu yav.

(öğnkü) #368

Dil için kusura bakmayın ama çok hoşuma gitti. Aşırı yerinde bir tespit bence :stuck_out_tongue:

(İbrahim Kaya) #369

Peki ya soruyorum size, bunca şey olurken MHP neredeydi?

(Emirhan) #370

@iyipartimemes adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/iyipartimemes/status/931533529552445442?s=09