Muhit Siyaset Başlığı

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #472

Koltuk değneği çıktım. Çayımı getirin.

(Burak) #473

Test sonucum merkez sosyalist devrimci çıktı. Hayatımda böyle bir hakaret yemedim ben.

(Kuyuya düşmüş it) #474

Sol liberal çıktım. Beklediğim gibi bir sonuç.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #475

Muhafazakar çıktım :thinking:

(Kürşad the Falcone) #476

Hemen hemen herkes sol liberal çıkıyor zaten. Önemli olan yüzdeler sanırım. Ben yanlış hatırlamıyorsam %25 sol, %11 liberal çıkmıştım.

(.) #477

Nolduğunu anlamadım

(.) #478

Gelecekten bir haber . Ses falan getirmedi sadece yalan dendi geçildi …

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #479

Kordinat düzleminin tam ortasında (0,0) da çıktım. :thinking:
Diğerindeyse anarşist çıktım.Çok ilginç.

(Kuyuya düşmüş it) #480

%2.8 sol %58.8 liberal
Sol söz edilmeyecek kadar az aslında. Bunun sebebi son zamanlarda okuduğum kitap ve çizgiromanlar muhtemelen. Kendimi özgürlük dışında hiçbir olguya tamamen yakın hissetmiyorum artık.

(Utku Tekalmaz) #481

mikrofonu atıyorum çekilin

(Efe Cihan Zengin) #482

Kusura bakma yanlış yazmışım aklım kaymış ancak Atatürk siyasi bir görüş müdür sence? Ya da sen sırf testte Atatürkçü çıktın diye benden daha vatan sever mi olmuş oluyorsun?

(marko) #483

“1917 yılı Rusya’sında yaşasaydın ne olurdun?” testini çözüp ciddi ciddi “Atatürkçü” çıktığımı düşünecek kadar akıllıysan* eğer (ki testin başında olası tüm sonuçların ideolojik tablodaki yerleriyle birlikte isimleri belirtilmiş, Atatürk 1917 Rusya’sında bir siyasi figür olmadığı için doğal olarak listede yok), senden daha iyi olduğum tek konunun Atatürkçülük olduğunu düşünmüyorum. Daha Atatürk’ün ne zaman bir siyasi figür olarak ortaya çıktığını bilmeyen biriyle bu konuları tartışacak değilim.

*burada ironi yaptım, anlamama ihtimaline karşılık belirtmek istedim

(v2.5) Evolution is the Ultimate Domination) #484

Teste gerek yok net cyberimperialist im ben…

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #485

Bakan Erdoğan Bayraktar’dan kanser tedavisi için yardım istemişti. Devlet baba ise, ona dilenci muamelesini layık görüp, eline bir kaç kağıt parçası tutuşturup def etmeyi yeterli görmüştü.

Dilek Özçelik bugün vefat etti.

Bakana söylediği ‘‘görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız’’ sözleri kafamda çınlıyor.

(İbrahim Kaya) #486

(Melisa Işık) #487

CHP’nin içindeki solcu görünümlü pkk tayfası yandaşları hakkında ne düşünüyorsunuz?

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #488

Bu süreç Sezgin Tanrıkulu ile çok önceden başladı aslında. y-Chp akımının başlangıcı o dönemlere rastlar. Kürt ırkçısı, Pkk ile içli dışlı herifleri sırf herkese şeker gözükmek için doldurdular partiye. Sonuç olarak Atatürk evlatlarının midesini bulandıran hale geldi.
Şuan CHP bırak Atatürk İlkelerini, standart vatan duygusu dahi kalmamış kişiler tarafından yönetiliyor.

Dün İstanbul İl Başkanlığı’na seçilen Canan Kaftancıoğlu, öteden beri terör sevici, Ermeni Tehciri’ni soykırım olarak tanıyan bir omurgasızdır. Konuşmasında Atatürk’ün Askerleriyiz demekten dahi imtina etti.

Hak ediyorlar bu yönetimi, hak ediyoruz. Bir oyumun çöpe dönüşmesini izledim bu süreç içerisinde.

Neyse, neresinden dönersek kar diyelim artık.

(alana) #489

(Can) #490

Bu konuda gördüğüm en net cevap;

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #491

Bence gerçekten alkışlanacak bir davranış. Bunu AKP’li bir milletvekilinden duymak şaşırttı.