Muhit Siyaset Başlığı

(Acıktım) #1598

155`i ararım. HAİN!!!

(Batuhan Burak) #1599

Dayı iyi ki yaşlı, beş on yıla rahmetiyle vefat eder, benim asıl üzüldüğüm yıllarca oy verecek gençlerin AKP’li olması.

(Burak) #1600

(öğnkü) #1601

Bakalım Meral Akşener, Selahattin Demirtaş konusunda ne diyecek.

( ◉) #1602

Hiçbir şey.

Hangi taraftan oy aldığını unutmamalı. Erdoğan ve Bahçeli bunu gole çevirir ve anında %5’lik bir kayıp oluşur.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1603

Olmadı bu Temel Reis :frowning:
AKP’nin ekmeğine yağ sürüyorsun.

(Oneironaut) #1604

Sözlere bak seçime gidiyoruz, savaşa değil.

(Batuhan Burak) #1605

Yahu zaten Karamollaoğlu çok da vaov bir şahsiyet değil, madımak oteli katliamının azmettiricilerinden biri kendisi. Sivas’ta siyasal İslamcılar " kahrolsun Laiklik, Şeytan Aziz" naraları atarken bu şahsiyet Sivas valisiydi, halkın karşısına çıkıp “ey Müslümanlar, Gazanız mübarek olsun.” demiş kişidir kendisi.

Gerçi tabi hiçbir siyasetçi hapiste girmemeli şu aralar, Türkiye’nin çıkarına olmaz henüz.
Edit: Sivas Belediye başkanı, Vali değil.

(Ece) #1606

Çok garip bir röportaj. Gerildim.

(The Godwoken) #1607

Cafer Erçakmak ve Temel Karamollaoğlu.

Bu iki itin yatacak yeri yok. Ne bu dünyada ne de öbüründe.

(The Godwoken) #1609

Kaydettiği vlogları izlemek için para bile veririm.

Bu memleketin kendine has insanları var. İyi veya kötü. Bu insanların zihinlerinde neler dönüyor öğrenmek isterim.

Tansu Çiller, Fetullah Gülen, Cem Uzan, Turgut Özal, Süleyman Demirel, RTE, Abdulkadir Selvi, Cübbeli, ROK, Tüm A Haber ajansı.

hülooo diye bağıran o kadın, ağzında ampulle fotoğraf çektiren teyze, Fatih Altaylı, Deniz Baykal, Devlet Bahçeli.

Gece yatağa uzandıklarında neler düşünüyorlar? Yaptıkları veya söyledikleri şeylerden ne kadar memnunlar? Eylemlerini inanarak mı yapıyorlar? Yoksa sadece gerekeni yapmaya mı çalışıyorlar? Gerçeklerden haberdarlar mı? Merak ettiğim bir nokta.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1610

Yetkili birisiniz galiba, öbür taraftaki yerimi öğrenebilir miyim?

Herhangi bir kişiyi savunmak amacıyla değil. Bu ülkemizin kilit özelliklerinden olan öbür taraftan arsa vericiliği eleştirmek için.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1611

Bu kadar çok insanı topyekün suçlu ilan etmek senin vicdanında bir rahatsızlık uyandırıyor mu?

(i) #1612

Oh, şükür ben yokum aralarında. Rahat uyurum akşam artık.

(*) #1613

Bazı şeylere bu kadar sinirlenmen senin için kötü olsada beni eğlendiriyor.

(13. Sakar Kral) #1614

Ben siyasetimizde Cem Uzan gibi genç kesme hitap edebilecek, taze düşünebilen ve kendini güncelleyebilen, esnek kafa yapısına sahip insanların yer almasını tercih ederim. He destekliyorum, desteklemiyorum o ayrı mesele tabi :smiley:

(The Godwoken) #1615

Sinirlendiğimi nerden çıkardınız?

Çok bariz olanlar dışında bir ithamda bulunmadım. Neden kötü olarak itham ettiğimi farz ettiniz? Hiçbir siyasi ismin önünde bir itham yok? Karmaşık olarak gruplandırdım ki bu gibi bir yaftaya kurban gitmeyeyim.

Bahsettiğim isimler kilit isimler olduğu için. Belirli bir kesimi etkiledikleri için örnek verdim. Kötü şekilde itham etmek sizin önyargınız.

Ben bir yetki merci olduğum için belirtmedim tamamen nefret içeren bir cümle. Hiçbir alt metni yok.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1616

(The Godwoken) #1617

Sizce neyi kastediyorum? Merak ettim.

(13. Sakar Kral) #1618

Muhabbetinize çok karışmak istemiyorum ama… Hocam az sakin ol bence de :smiley: