Muhit'in 9Gag Arşivi

(Gizem) #3449

(Hakan) #3450

(falanfilan) #3451

Comrade-Stalin-would-be-proud

(Burak) #3452

Dskjdskdj aklıma şu espriyi getirdi: Bir pizzanın yapabildiği ama bir komünistin yapamadığı şey nedir? Pizza bir aileyi doyurabilir. LOL.

(falanfilan) #3453

Komünistlerin de duyguları vardır :cry:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #3454

(fza) #3455

Bir de kablo yer sarkıyorsa, üzerine basılıyken yürümek. En son kulaklığımın kablosu öyle koptu. :neutral_face:

(Boş İnsan) #3456

(fza) #3457

Sonuncusu gerçekten benim ne yazık ki.

(tam adım) #3458

Onun aslı şöyle değil miydi?

Bir de şu versiyonu var: Bir pizza ile Yahudi’nin farkı nedir?
Cevap: Pizza fırına atıldığında çığlık atmaz.

Lütfen fazla dövmeyin.

(fza) #3459

DİKKAT!!! PEDOFİLİ ŞAKASI!!!

Bir pizza ile küçük çocuk arasında ki fark nedir?

Biri pişmeden önce daha lezzetlidir.

(Umur) #3461

Bu pizza neymiş yav.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #3462

Niye tüm zenciler hızlı koşar

Çünkü yavaş olanların hepsi hapiste.

(tam adım) #3463

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #3464

I don’t understand why Obama has to give speeches behind bullet proof glass.I mean,I know he’s black and all,but i doubt he’ll shoot anyone.

(Gizem) #3465

Bu çok iğrenç cidden

(Geek Velet) #3466

Bu biraz ırkçı olmadı mı?

(Gobel) #3467

(falanfilan) #3468

(fza) #3469

Kara mizah dozu kişiden kişiye farklı tepki görebilir tabi. Böyle şakaları sevenlerin, bu düşünceleri yanlış bulmayan insanlar olduğunu düşünmediğin sürece sorun yok. :sweat_smile: