Muhit'in 9Gag Arşivi

(fza) #4262

(Xάος) #4263

(Yasin Duyar) #4264

Yalnız arada safi sanat tartışması dönmemiş sadece, koltuk kavgası falan da olmuş. Her şeyin sonunda olan yine öğrencilere olmuş.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4265

(Her güzel şey bitermiş ya hani... Muhit şimdi bitmeyeydi iyiydi. ) #4266

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4267

(Her güzel şey bitermiş ya hani... Muhit şimdi bitmeyeydi iyiydi. ) #4268

Kabul olur mu bilmem ama bence çok iyi olmuş :smiley:

(Boş İnsan) #4269

image

(İsmail Yüksek ) #4270

(fza) #4271

Çizgi film izlemek adam olmaya engel değil ki.

(Cagri Akgur) #4272

Doğru yere atayım bari.

(falanfilan) #4273

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4274

(fza) #4275

Son zamanlarda çok sık başıma geliyor. Alarmda 1-2 dakika önce uyanıp, geri yatayım derken o alarm sesini duymak çok moral bozucu.

(imnotevensorry) #4276

(LastHorseBender) #4277

Bu çok eski ya :smiley: İlk gördüğümden beri gülüyorum.

(imnotevensorry) #4278

Yeni gördüm ben ama face deki aile popülasyonunu göze alıp beğenecek kadar güldüm :smiley:

(LastHorseBender) #4279

İtiraf edicem ben hala hunharca gülüyorum :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4281

MURICA FUCK YEAH

(İsmail Yüksek ) #4282

Engel diyen yok zaten :joy: