Muhit'in 9Gag Arşivi

(Boş İnsan) #4915

(Liquidman) #4916

Löwleörmşlwşlw herif yumrukları dolduruyor önce

(Boş İnsan) #4917

Bir gün sırf şu hareketi yapmak için birine sataşasım var, ama hareketten sonra devamı gelmez diye korkuyor yapmıyorum. Eğer dayak yiyen genç haberlerinden birinde görürsenin anlayın ki o salak benim. Çok havalı ya!

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4918

(halı, kilim, travel) #4919

Parantezi okumamışım :confused:

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4920

(Haydi gel (ayran) içelim.) #4921

:no_mouth:

(Kürşad the Falcone) #4922

Screenshot_2018-05-23-13-53-42-1

(LastHorseBender) #4923

Haritadan yerini işaretledim. Canavarı öldür ve bana geri gel.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4924

(Boş İnsan) #4925

Bu capsi @KansasBoy 'a adıyorum.

(Mert Özden) #4926

abdullah-gul_43177

Evde şu şekilde oturmuş, çayımı yudumluyordum. Bana bir şeyler adanmaya başlanmış. Ne oldu yine? :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4927

(falanfilan) #4928

(Boş İnsan) #4929

İnci sözlük in 2018 LUL

(falanfilan) #4930

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4931
  1. resimde ne olduğu pek belli olmuyor.

(Xάος) #4932

3.resmin olayını şöyle açıklayayım anlamayanlar için, yeni nesil bazı arabalarda anahtar girişi(kontak) yerine başlat düğmesi oluyor. Kablosuz güvenlik şeysi var, start butonunun çalışması için anahtarın araba içinde olması gerekli. Yani eleman kasayı arabaya soktuğu için anahtarı arabaya sokmuş oldu, sonuç olarak start butonu çalışıyor.

(falanfilan) #4933

Evet gidip gitmediği belli değil. Ama mevzu mantıklı geldi :D.

(ulas) #4934

sob