Muhit'in 9Gag Arşivi

(BW) #4935

image

image

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4936

İnş protector demek istemiştir ssjsjsjjsjsj

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4937

image

(Haydi gel (ayran) içelim.) #4938

Mother, I’ve Come To Bargain

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4939

(Atakan Y.) #4940

(falanfilan) #4941

Thai-Temple

(Kürşad the Falcone) #4942

Andy’yi görünce Conan izleyebildiğimiz e2’li günleri özledim birden. Güzel günlerdi.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4943

Ben hala izliyorum ara sıra.Youtube kanalına düzenli olarak video koyuyor.

(İbrahim Kaya) #4944

O e2’li günlerin tadı bir başka idi.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4945

Doğrudur.2012 yılında yine bir yaz akşamı e2 izlerken Conan’ın Minecraft incelemesini görmüştüm.Ne ya bu diye araştırırken Videoyun ile tanışmıştım.Hey gidi duygulandım gene

(Kürşad the Falcone) #4946

Eskisi gibi olmuyor. O zaman sosyal medyayla, internetle çok haşır neşir olmadığım için konukları falan da açınca öğrenirdim. ABD basınında dönen bazı olayları da orada öğrenirdim. Konukları çok iyi olurdu. Lisede gece 11’de Conan izleyip yatmak ayrı güzeldi.

(İbrahim Kaya) #4947

Non aesthetic things.

(Cem Ekiz) #4948

Sigaranın üzerinde yazan “pure life” yazısı. Ben ki sigara kullanan bir insanım, bu konuda bundan daha sağlam bir ironiye rastlamadım henüz :slight_smile:

(Serkan of İzmir) #4949

Bu kekonun röportajlarını falan izleye izleye ben de gülerken elimi göğüsüme götürmeye başladım ahahahahahhhaha

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4950

Deli bok yiyen

Zevkden can veriyor :joy:

(Boş İnsan) #4951

(Kid A) #4952

(Umut) #4953

@Kutluhan_Demirok doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününe özel başlığın adının değiştirilmesini talep ediyorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4954

Düşünmen yeter be Umut.