Muhitin Muhit Arşivi!

(Fransuva'nın Ayranı) #188

Dedi kıraathaneye 1448(an itibariyle) mesaj yazan kişi.

(Xάος) #189

Ben geyik yapmıyorum demedim ki, Işıl yapıyor dedim :smile: benim her alanda postum var ayrıca :stuck_out_tongue:

(İbrahim Kaya) #190

(Geekiz ama ergeniz) #191

Ve ben bunu 5 gün sonra görüyorum :joy::joy::joy:Ama yine de teşekkürler

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #193

Ege bu ne canım kardeşim kavga mı edelim şimdi

(Geek Velet) #194

Ersin Abi öyle bir gönderi atmadın ki. Ben sadece alıntının öyle de yapılabileceğini göstermek istedim. :slightly_smiling_face:

(Geek Velet) #195

:smiley: Seni de troll kurbanı ettim, mazur görür müsün?

(Varrrrya) #196

Senin bir lakabın olsa DECCAL olurdu it. Niye saldırıyosun olum çocuğa, postu silmiş. :rage:

(İnternet asosyali) #197

Mesela, bu alıntıyı neden yaptın? Nasıl yaptın? Bu arşivin olayı nedir? soruları da kafamda dönmeye başladı, ama insanları sorulara boğmayı sevemeyen biri olarak gölgelerde hareket eder… Vay

(Geekiz ama ergeniz) #198

Seni kündeğe getirdi kardeşim,onun için

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #199

Ege’ye kıyamam ben biliyor o şakasına şey ettiğimi. Sus lan sen rakun.

(Geek Velet) #200

Buraya muhitteki komikli şakalı veya arşivlenmeye değer postlar atılıyor.

(Fransuva'nın Ayranı) #201

(marko) #202

(Geek Velet) #203

Arşivliktir, isteyen kullanır. :sweat_smile:

(Taylor Swift Fanboi) #204

Bu şurada dursun, kesin bana lazım olur

(Ömer Taşkaya) #205

Ahahahhaha oktay reyizz @Oktay_Sigirci1 yine iyi güldürdün 40 beğeni almış post :joy:

(Ali) #206

Muhitin en anlamsız diyaloğu olabilir.

(.) #207

Bu niye bu kadar beğeni aldı

(Axl Rose Fanboyu) #208

Girdim ben de beğendim. Eyvallah.