Muhitin Muhit Arşivi!

(Berk Kaynak) #273

AVDO haklı. Arşivler elinin altında tertipli bir şekilde durduğu zaman anlamlı. Giren sadece arşive ulaşsın. Taşırım birazdan Kıraathane’ye.

(JR Ewing) #274

Latince topic’ine bakmamış olanlar için özet geçmiş olalım.

( ◉) #275

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #276

@MoB müsadenle dostum

Duygusal. :smiley:

(Ali) #277

@Deniz-Ren 'den inciler.

(Kürşad the Falcone) #294

Kullanılıyorsa burası simple.wiki postumu da buraya koyuyorum.

(Geek Velet) #295

öldüm gülmekten.

(Gizem) #296

Buna çok güldüm

(⏬) #297

W6z3pQ

(Boş İnsan) #298

Bir filmi aşırı överken kullanacağınız taslak üsttedir. Lütfen fazla dışına çıkmamaya çalışın.

(marko) #299

Ekmeğimi yiyen kaçıncı üye ya terbiyesizlik oldu artık bir salın beni.

(Boş İnsan) #300

Cross promotion yapıyoruz işte. Senin gönderini görenler benim gönderimi, benim gönderimi görenler senin gönderini beğenecek. Win-win durumu…

(Gizem) #301

Sen de başka bir üyeden çalmışsın ama neys

(marko) #302

Neyse uzatmıyorum şimdi Audo çıkıp Güney-Doğu Roma aksanıyla bana Latince sövmesin uğraşamam.

Ya Gizem o değil de geçen CW’da bir dizide oynadım dediğinde kanalı açtım baktım ama Arrow oynuyordu seni göremedim, acaba sen dizide TAHTA OK mu olmuştun güzel kardeşim?

(marko) #304

Şu esprimi arşivlemek istiyorum, canım sıkıldığında farklı varyasyonlarını bu Afrikalı evlat edine edine Afrikalılara dönen Angelina Jolie kılıklı korkuluğa kullanırım.

(Berkay Küçük) #305

Relationship Goals

(marko) #306

Buraya sürekli post’umun düşmesinden anlıyorum ki ben ileride kitabı okunmayan ama sözleri birer özdeyiş birer alıntı olarak paylaşılan bir yazar olacağım. Umarım pis pis laflarımı alıntılamazsınız arkadaşlar.

(⏬) #307

Bir postun içermesi gereken her şeyi içeriyor bu post.
Resmen The Comment.

(Mehmet Can) #308

Bu muhabbette Recep İvedik tarzı “Say o zaman” argümanına Enki’nin “Al aq” diye LoCG linki vermesi çok hoşuma gitmişti.

(Gizem) #309