Muhitin Muhit Arşivi!

(Geek Velet) #104

Kaynatılmadı, kaynatılmıyor, kaynattırmayacağız, kaynamayacak.

(fza) #105

Doğal akışı bozan her şakacık için tekrar tekrar dile getirilmesi gereken, mizahın özünü kavramış, muhteşem bir yorum.

(⏬) #106

Güzel post gerçekten; verilen örnekler de çok iyi ama işte, bu durum, süper kahraman janrasında olmayan filmlerde görülse bile en fazla göze batacak bi eksiyken, süper kahraman filmleri artık bu tonun alameti olmuş durumdalarken doğal akışın espriyle bozulması göz devirmelik, en fazla iç çekmelik bir sorun olarak kalıyor, bir forumun barındırdığı gönderilerin tek başına %40’ını kaplayacak bir sorun değil. Hem kime dert yakınıyorsunuz ki?
Gerekli bir konuyu dile getirdiğimizde bile, onun üzerinde bi etkimiz asgariyken, aetık spesifik olarak tekrar edilmesinin gereksiz olmasından şikayet edilen bi konuya bu kadar klavye parçalamanın ne anlamı var ve bunlar kime ne katacak?

Benim için bu genel olarak bu muhabbetleri, özel olarak bu ifadeyi özetleyen durum ektedir:
images (18)

(fza) #107

Bir geek olarak dertlerimden biri de bu. İlla devasa bir problemim olmasına gerek yok bence. Sen takmıyorsan ne mutlu sana.

(Geek Velet) #108

@kırık_kafa nın sapıklığı confirmed.

(Gizem) #109

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #110

Bunu unutmuşsun @Gizem

(Mert Nuhuz) #111

Belkide o post ile Geekyapar ın çehresi değişti. Benim diye demiyorum ama arşivlik.

(fza) #112

Geekyapar’ın -benim için- çöküş dönemine girmesine sebebiyet veren olaylardan biri.

(Zeynep E.) #113

Şu alıntıyı aşırı seviyorum

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #114

:joy:

(•) #115

Bir adet genel kültürlü, bir adet fazla alıngan ponçik, bir adet huzur kaçıran pis troll ve bir adet fırsatçı şerefsiz barındıran müthiş tartışma.

(Emir) #116

Iy, hanzoya bak. Kendi postlarını atıyor.

(•) #117

Avengers: Infinity War Kulesi :space_invader:
(Taylor Swift Fanboi) #118

Şimdi alıngan ponçik Berna, kültürlü üye ben, fırsatçı şerefsiz sen, ee sen tanımadığım bağyan üyeye troll mü diyorsun ulan.

(•) #119

Belki de alıngan ponçik benimdir?

(Taylor Swift Fanboi) #120

5845C651-CDE0-4C75-B1C3-29006626A6BD

(Fakat kaplumbağanın sırtında yalnızca kocaman bir soru işareti belirdi.) #121

Bence bu da efsanedir.

(I'm fine .) #122

@evethearteyes Eersiiin bu sana yürüyor. Burayı senin postlarınla doldurdu.

(Koala lordu) #123

direk en efsane diyaloğu