Muhitin Muhit Arşivi!

(Fransuva'nın Ayranı) #124

Töbe de hain kocakarı

(Gökhan Ali Başkan) #125

En iyiler arasına rahat girer.

(Xάος) #126

Bu da dursun burada, yakışır :smile:

(marko) #128

Sanırım biri benim kafama girip kendi düşünceleriyle harmanlayıp yorum atıyor, muazzam.

(Fransuva'nın Ayranı) #129

Ersini tebrik ediyor ve bu olayı burada anıtlaştırıyorum.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #130

Hajum bu attıklarından daha arşivlik postlarım var, gel özele onları atayım ben sana. Ben atınca keko ilan ediliyorum haklı olarak.

(Fransuva'nın Ayranı) #131

Ben sadece yakaladıklarımı atıyorum buraya. Hem sende bayağı efsane ortalar açıyorsun dostum.

(Xάος) #132

Quote atana kadar canım çıktı :smile:

(marko) #133

(Varrrrya) #134

Ulan biz bunu 1 ay önce yazdık, abi ağlıycam köşeye çöküp, acil prim ihtiyacım var yaavvvv
Kanlımsın yienim @VivaLaVida

(Kid A) #135

Bizden sana prim çıkmaz, yallah başka kapıya tırrek.

(anon17803553) #136

Biri şu çocuğun üstüne prim atsın, eridi bitti dağ gibi troll.

(Varrrrya) #137

Neyse, takılıyoruz da size ihtiyacım yok. Muhitte tek ben kalsam duvarlara bakıp makara yapmaya devam edeceğim.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #138

Kendini kanıtlama ihtiyacı duydu Jr Troll.

(Varrrrya) #139

Ben de Emir. :slightly_smiling_face:

(Gizem) #140

Sürpriz sonlu müthiş hikaye

(⏬) #141

Lazım olur.

(I'm not a robot, sir) #142

Bu başlık hepten arşivlik bence. Burada dursun, kaybolmasın

(Salih Alp Gökçek ) #143

Waow, kendinden beslemeli bir döngü oluşturdun şu an.

(Umut) #145