Muhitin Twitter Ar┼čivi ­čÉŽ

(falanfilan) #2741

─░┼čte insanlar etkileniyor. Sigaran─▒n bir karizma ifadesi olarak alg─▒lanmas─▒ sineman─▒n bir ├╝r├╝n├╝, ben de filmi izledim fakat o ┼čekilde etkilenmedim.

Do─čru, faydan─▒n ├Âl├ž├╝lebilmesi durumu ├žok├ža tart─▒┼č─▒lan bir durum. Fakat ├Âl├ž├╝lebilir de─čil de kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒labilir bir olgu olarak anlarsak daha kolay kar┼č─▒la┼čt─▒rmalar yapabiliriz.

Onlar─▒ ├Ârneklerdirmek i├žin sallad─▒m abartm─▒┼č olabilirim. :sleepy: .

Tuhaf gelebilir ama hayat genelde bu tarz i┼čliyor. Hayat nir trade off(t├╝rk├žesi yok san─▒r─▒m bu kelimenin) tan ibaret. ├ço─ču zaman bir ┼čey yap─▒nca ba┼čka bir ┼čeyi feda etmi┼č oluyorsun. Sabah uyuyunca derse girmeyi feda etmi┼č oluyorum. Derse gidince uykuyu feda etmi┼č oluyorum. ─░kisini de feda etmek istemiyorsam bir ├Ânceki g├╝n eve erken gelmem gerekiyor. Sadece birimler ve say─▒lar olarak d├╝┼č├╝nme o sadece ├Ârnek i├žin. Bir ┼čeyler yap─▒nca bir ┼čeyler kaybediyorsun genel olarak. Ve ben sabah uyuyaraktan dersi ka├ž─▒rman─▒n daha ├Ânemsiz bir ┼čey oldu─ču karar─▒n─▒ vermi┼č oluyorum.

┼×iddet konusunda bir bilgim yok o da oyunlar gibi olabilir. Bir ┼čey diyemeyece─čim.

Reyiz sen verdin ├Ârne─či ben ne yapay─▒m :D.

(Gizem) #2742

TwitterÔÇÖda at─▒lm─▒┼č ilk twit

(Can) #2743

(Bo┼č ─░nsan) #2744

Bu arada ─░nci S├Âzl├╝kÔÇÖ├╝n Elon MuskÔÇÖa Tesla demi┼č olmas─▒ da g├╝zel bir caps konusu.

(Can) #2745

Silmi┼čler tweetlerini, yeni fark ettim :joy: :joy: :joy: :joy:

(tam ad─▒m) #2746

Bence ├žok uzatt─▒k mevzuyu. Olabilir, herkes her uygulamadan memnun olacak diye bir ┼čey yok.

(ÔÇó) #2747

Haddine mi k├Âpek

(Emir) #2748

Uyumadan ├Ânce AllahÔÇÖ─▒m nolur yar─▒n Cihat Akbel olarak uyanay─▒m diye dua ediyorsundur sen kesin ya Aihat Ckbel

(Salih Arand─▒) #2749

(─░brahim Kaya) #2750

(meta) #2751

(Burak) #2752

(imnotevensorry) #2753

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2754

Bir de hâlinden memnun olanlar var.

(Chieh-she-shuai) #2755

Adam kendi fikrini ├ž├╝r├╝tebilecek bilgi ile kendi fikrini savunmu┼č. Beynim yan─▒yor.

(tam ad─▒m) #2756

Halinden o kadar memnun ki ├çek CumhuriyetiÔÇÖnde ya┼č─▒yor.

(Can) #2757

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #2758

(Volkan ┼×ahin ) #2759

(Salih Alp G├Âk├žek ) #2760