Muhitin Twitter Arşivi 🐦

(Axl Rose Fanboyu) #2821

Allah affetsin sabahtan beri gülüyorum. Ama kral atmasa gülmezdim sanırım bu kadar.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #2822

Muhteşem değil mi ?

(Can) #2823

(halı, kilim, travel) #2824

Almanya’da en düşük not 6 en yüksek not 1 diye biliyorum. Çok kötü almış. Şaşırdım bayağı.

(Gazapkulu) #2825

(⏬) #2826

(Salih Alp Gökçek ) #2827

Aslında Einstein’ın çalışkan bir öğrenci olmadığını söylemek için, karne notlarına gerek yok. Kendi hocasının, onun için “tembel köpek” demişliği var. Aynı şekilde üniversiteye akademisyen olmak için başvurduğunda, not ortalaması düşük bulunup başvurusu reddediliyor. Daha sonra partent enstitüsünde çalışırken yayınladığı makale ile gündeme oturuyor ve aynı üniversite tarafından profesör olarak çağrılıyor.

(halı, kilim, travel) #2828

Bu çok daha mantıklı olmuş. Einstein lise fiziğinden kaldı falan sanıp çok şaşırmıştım. Şimdi her şey yerine oturdu. İnsan her gün yeni bir şey öğreniyor.

(⏬) #2829

(⏬) #2830

Flood

Dinsiz. Son adresinde 5 yıl kayıtlı.

IMG_20180403_044637

(olm bu ne ya. Fotoğraflar tweet önizlemesine dahil gözükmüyor resmen foto atıyoruz. Tweetlerin ne manası kaldı. Kim sorumlusu bunun.)

(Umur) #2831

Kopyaladığın linkte ?s=19 kısmını silmen lazım fotoğrafların da gözükmesi için. Mobilde oluyor sanırım sadece.

(Can) #2832

(LastHorseBender) #2833

Son 1 gündür en çok güldüğüm 2 video :smiley:

(LastHorseBender) #2834

Bir de Chp canlı yayınındaki face effects şeysine çok gülmüştüm :smiley:

(imnotevensorry) #2835

IMG_20180403_152115

(LastHorseBender) #2836

Birbirlerine gizli gizli imam nikahı kıyan nesilden her şey beklenir.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2837

(Umur) #2838

Geçtiğimiz günlerde Çukur dizisinde geçen bir Ömer Hayyam şiirinde RTÜK’ten ceza yememek için ‘Şarap’ sözcüğünün sansürlenmesi tartışmaları da beraberinde getirirken, Ankara Keçiören’den gelen acı bir haber ‘bu AKP de iyice b.kunu çıkardı’ diyenlere adeta cevap niteliğinde oldu. Ailesiyle birlikte televizyon izlediği esnada dizide geçen ‘1 A’ sözcüğünü ‘bira’ olarak algılayan 6 yaşındaki Yavuz Ateş Eğbeci, o günden itibaren günde en az 8 kutu bira içmeye başlayarak alkolizmin pençesine düştü.

(⏬) #2839

(Deus Meus) #2840