Muhitin Twitter Ar┼čivi ­čÉŽ

(Emir) #2861

(meta) #2862

(Can) #2863

:frowning:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2864

Sonuncusu orijinalmi┼č, be─čendim.

(sergen) #2865

Sanki en alt kata d├╝kkan a├ž─▒lacakm─▒┼č gibi bir hali var

(meta) #2866

(G├Âktu─č Karaca) #2867

Bu ard─▒k kara mizahtan ├ž─▒kt─▒ galiba

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #2868

B├╝y├╝k oyun g├Âr├╝lm├╝┼č yine

(Burak) #2869

(Hakan) #2870

Wow.

(meta) #2871

(G├Âktu─č Karaca) #2872

Kad─▒nlar─▒n da erkekler gibi sava┼čabildiklerini (kas g├╝c├╝ olarak fark olsa bile di─čer ├Âzellikleriyle bu a├ž─▒─č─▒ kapat─▒yorlar) g├Âsteren ho┼č bir foto─čraf bana g├Âre.
Not: Bize diretilen arap k├╝lt├╝r├╝nden b─▒km─▒┼č i├žimdeki T├╝rk yazd─▒ bu yorumu.

(G├Âktu─č Karaca) #2873

(G├Âktu─č Karaca) #2874

(G├Âktu─č Karaca) #2875

B├Âyle meme hesaplar─▒na bakmamak laz─▒m :smiley: Ne manyak├ža ┼čeyler buldum ya awdadwa

(Koray ) #2876

Bu ├žok ofansifmi┼č ama :confused:

(G├Âktu─č Karaca) #2877

Adam zaten ismini ofansif hesap koymu┼č :smiley: bence ├žok sak─▒ncas─▒ yok art─▒k.

(Burak) #2878

(Gizem) #2879

Ge├ženlerde bir miting vard─▒ karde┼čimin okulunu full toplay─▒p g├Ât├╝rm├╝┼čler. ├çok ya┼čan─▒yor bu olay

(G├Âktu─č Karaca) #2880

Milli e─čitim bakan─▒n─▒n e─čitimle alakadar olmamas─▒ÔÇŽ ├çocuklara do─čdu─ču andan itibaren dinin diretilmesiÔÇŽ Siyasetin ÔÇśÔÇśsÔÇÖÔÇÖ sini bilmeyen ergenlerin (ben de ergenim ama farkl─▒y─▒m ben) siyasete zorlanmas─▒ÔÇŽ Hepsi birle┼čince g├╝├žl├╝ bir T├╝rkiye olmuyor maalesef.