Muhitin Twitter Ar┼čivi ­čÉŽ

(Gizem) #3046

(Salih Arand─▒) #3047

(Bo┼č ─░nsan) #3048

Her ┼čeyi alacakt─▒n ama sa─č avucum ile para ili┼čkisini almayacakt─▒n benden. Sa─č avucumu kesip intihar etmeye gidiyorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3049

(Martha Kemal) #3050

(Can) #3051

Verilmi┼č en g├╝zel cevap. Konu kilit.

(Can) #3052

(Witch-Dentist of Muhit) #3053

(InMemoryOfEmirBK) #3054

ALLAHÔÇÖIM K├ľR OLDUM

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3055

(Witch-Dentist of Muhit) #3056

Ben twitterÔÇÖdan y├╝r├╝yorum bu adama gelin hep birlikte y├╝r├╝yelim g├╝mb├╝r g├╝mb├╝r

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #3057

Yani bence gerek yok. Bu kadar da fanboy olmay─▒n.

(*) #3058

Bu adam─▒ sevmedim

(Liquidman) #3059

Tek karede ├žok fazla tesad├╝f

(Kid A) #3060

Ke┼čke festival filmleri s─▒k─▒c─▒l─▒─č─▒nda(!) Marvel Studios yap─▒mlar─▒ da g├Ârebilsek.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3061

Baz─▒ Marvel filmleri baz─▒ festival filmlerinden daha g├╝zel :man_shrugging:

(K├╝r┼čad the Falcone) #3062

Anlamad─▒m, Umur ├ça─č─▒n isimli ki┼či Infinity War g├Âmen bir yaz─▒ m─▒ yazm─▒┼č? Ve tepki mi g├Âsterilmi┼č.

(Kid A) #3063

O konu hakk─▒nda bir yorumda bulunamam. Filmlerin janralar─▒na g├Âre sahip olunan ├Ânyarg─▒lar ile de─čerlendirilmesine tamamen kar┼č─▒ biriyim ancak ciddi anlamda Marvel Comics b├╝nyesinde ├Âzellikle dram kategorisinde festival filmi tad─▒nda yap─▒mlara ev sahipli─či yapabilecek ├žok uygun karakterler var diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3064

Sana bir ┼čey demedim zaten, hakl─▒s─▒n, yukar─▒daki meseleye dedim. Bir de ÔÇťhem de Marvel ├Âv├╝yorÔÇŁ diye de dalga ge├žmi┼čler.

(Kid A) #3065

Bana cevap atmam─▒┼čs─▒n zaten. :smile:

Sadece f─▒rsat bulmu┼čken, ortaya att─▒─č─▒n d├╝┼č├╝nceye ilaveten kendi penceremden bir fikir ortaya atma ihtiyac─▒ hissettim.