Muhitin Twitter Arşivi 🐦

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3086

Eminim onun için yapmıştır he.

(Mehmet Can) #3087

Sevgilisi son maddeden dolayı darılmış sanırım. Yok yok o hariç diye ek açıklama koymuş.

( ◉) #3088

Yalnız doğruya doğru bana ‘‘bir kadın çizeceksin’’ deseler aşağı yukarı buna yakın bir kadın çizerim. Fiziksel özellikler kısmını da bu kadar dar bırakmam detaylandırırım.

( ◉) #3089

Güldüm baya :d

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3090

(LastHorseBender) #3091

Burası abdest alma shrine ı değil mi?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3092

(🔫) #3093

Ahahaaha buna çok güldüm ya

(Atakan Y.) #3094

(Martha Kemal) #3095

(Umur) #3096

Ben bunu kullanırım. :smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3097

Emin misin, tekrar bak:

(Umur) #3098

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3099

This gif is pretty disturbing.

(Umur) #3100

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3101

Beğeni hakkım yok.

(Umur) #3102

Otomatik olarak tahmin ediyoruz bunun olduğunu bazen :smile:

(Martha Kemal) #3103

Hoş olan bunu bi Marvel/DC/pop-kütlür sayfasının değil genel olarak pozitif şeyler paylaşan bi sayfanın paylaşmış olması.

heh

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3104

(Oneironaut) #3105

Bu akımı çok seviyordum ya bıktırmadan erkenden bitti gibi.