Muhitin Twitter Ar┼čivi ­čÉŽ

(LastHorseBender) #3126

Bizim aile de ├╝niversite oku sigortal─▒ i┼če gir diyor.

(meta) #3127

:d

(LastHorseBender) #3128

Ya ben bu tamam muhabbettinde frans─▒z kald─▒m. Ufak bir anlatsan─▒z olur mu?

(Seni ├Âzl├╝yoruz Emir... ) #3129

Erdo─čan milletimiz tamam derse biz de kenara ├žekiliriz dedi. Muhalefet hep birlikte TwitterÔÇÖdan T A M A M yazd─▒. D├╝nyada tt oldu.

(LastHorseBender) #3130

10 sene ├Ânce olsayd─▒ ke┼čke bu. Bizi 80 sene geriye g├Ât├╝rd├╝kten sonra ceza bile almadan b─▒raks─▒n oh mis.

(Seni ├Âzl├╝yoruz Emir... ) #3131

10 sene ├Ânceyi b─▒rak 10 sene sonra bile bu iktidar ba┼čta olur.( ─░yi ya da k├Ât├╝ ne icraat yaparsa yaps─▒n.)

(LastHorseBender) #3132

Bilemiyorum ne olur ne biter. Adam─▒n 50 milyona yak─▒n koyunu var. Ne dedi─čine bile bakmadan pe┼činden gidiyorlar. Ya adam─▒n biri ÔÇśÔÇśkar─▒mla reis ili┼čkiye girse su├ž kar─▒mdad─▒rÔÇÖÔÇÖ dedi ben daha diyecek bir ┼čey bulam─▒yorum.

(Do─čan) #3134

(anon21711647) #3135

(Do─čan) #3136

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3137

(InMemoryOfEmirBK) #3138

Abi ne i├žiyoruz ama kafalar nas─▒l g├╝zel

Hipnoz oldum

(K├╝r┼čad the Falcone) #3139

Bah├želi: Sorry Meral, he (Erdo─čan) is my friend.
Ak┼čener: So was I.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3140

(Salih Alp G├Âk├žek ) #3141

G├╝zel bir zincir olmu┼č:

(fza) #3142

Kronos titan de─čil mi?

(Kuyuya d├╝┼čm├╝┼č it) #3143

Evet, san─▒rsam tanr─▒sal varl─▒klar demek istemi┼č ÔÇśÔÇśtanr─▒larÔÇÖÔÇÖ derken

(Salih Alp G├Âk├žek ) #3144

Orada genel bir ifade kullanmak istemi┼č muhtemelen.

(fza) #3145

Bence de ├Âyledir de ├ž─▒k─▒nt─▒l─▒k yapmak istedim. :DD

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #3146

Tanr─▒ zaten muallak bir tan─▒m. Titan olmas─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra pek ├ól├ó tanr─▒ say─▒labilir. Tabi tanr─▒ ve titan─▒n ayr─▒ ayr─▒ spesifize edildi─či bir d├╝zlemde san─▒r─▒m bir titan bir tanr─▒ olmam─▒┼č oluyor.