Muhitin Twitter Arşivi 🐦

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4084

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4085

(Dilay) #4086

@meliodastablet

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4087

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4088

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4089

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4090

(Can) #4091

(Serkan of İzmir) #4092

(Can) #4093

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4094

(Can) #4095

(Atakan Y.) #4096

Gözümde canlanır koskoca mazi.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #4097

Manyak laf

(Serkan of İzmir) #4098

Çatalı hiçbir zaman kaşık olarak kullanamazlar ama hayal kırıklarımızı hançer olarak kullanabilirler Cem kardeşim.

(and this man a name) #4099

ulan yoksa dedim bi an. bu çatalı diye başlayınca

(Seni özlüyoruz Emir... ) #4100

Suçluyu bulduk

(Gizem) #4101

Ağlıyorum şu an :cry:

(Bat of Gotham or Muhit) #4102

Fun fact : Videoda bahsedilen çocukla daha ünlü olmadığı zamanlarda bundan bir yıl önce falan tanışmıştım.Her gördüğümde aklıma geliyor.Zaten her yerde karşıma çıkıp duruyor çocuk.Ben de AEFC’ye katılacam yakında.

(marko) #4103

Aklıma şu video geldi.