Muhitin Twitter Ar┼čivi ­čÉŽ

(Hakan) #1129

52BEF57E-67A6-4DBD-92CC-0D413F9DEE9F

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1130

(├Â─čnk├╝) #1131

(Salih Arand─▒) #1132

(Gizem) #1133

(Gizem) #1134

Daha benzerini buldumIMG_20171021_205811

(─░brahim Kaya) #1135

Bence Jake GyllenhaalÔÇÖa daha ├žok benziyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1136

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #1137

(Cain) #1138

2 g├╝nd├╝r bu videoyu a├ž─▒p keyifleniyorum :smiley: Hele sonlara do─čru iyice kopuyo xzdjkxhjduvc

(Deus Meus) #1139

Kad─▒na ├žarpmas─▒na kahkaha atmam normal mi ya aftdsgdfg

(Cain) #1140

Sonra kalk─▒p dalmas─▒ zyuhxdjxd

(Gizem) #1141

Bug├╝n ben

(Burak) #1142

─░nan─▒lmaz bir olay bu ya, 26 sene ├Âncesi ┼ču anki bize o kadar uzak ki ger├žekten inan─▒lacak gibi de─čil.

(Gizem) #1144

Twit tarihi :confused:

(Salihalpo An─▒s─▒na) #1145

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1146

Beni ┼ča┼č─▒rtm─▒yor, ateistler aras─▒nda ├žok daha g├╝├žl├╝ ideolojik ve sosyal ba─čl─▒l─▒k var, zira k├╝lt├╝rel bir s├╝re├ž sonucu de─čil b├╝y├╝k ihtimalle sosyal bir s├╝re├ž sonucu ateist oldular. Belli bir topluluk bilincine g├Âre hareket ediyorlar.

Oysa m├╝sl├╝man derken, k├╝lt├╝rel olarak m├╝sl├╝man olan insanlar─▒ da sayd─▒─č─▒m─▒zdan (taklidi iman), ─░slamÔÇÖ─▒n bir ideoloji veya ideolojik sistem, felsefe, olarak de─čerlendirmek mant─▒kl─▒ olmuyor, en az─▒ndan araya bir ayr─▒t koyulmas─▒ gerekiyor.

B├Âyle olmad─▒─č─▒ s├╝rece k├╝lt├╝rel olarak de─čerlendirebilece─čimizin d─▒┼č─▒nda dindarlar aras─▒nda bir pattern beklemek akli bir ├ž─▒kar─▒m olmaz.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #1147

┼×unu biraz a├žar m─▒s─▒n ? Bana pek mant─▒kl─▒ gelmedi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1148

┼×u video benim yerime a├žabilir:

(Gizem) #1149