Muhit'in Yüzleri

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #2669

Bugün yine deniz gittik ama deniz kirliydi. Babam girdi ben girmedim.

(evethearteyes) #2671

Bu sıcakta serin bir hikayeye ihtiyacımız vardı sağul

(Seni özlüyoruz Emir... ) #2673

Üstad yakıyosun bu gece

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2675

( ◉) #2676

Kanka kendinin de belirttiği gibi o zamanlar “sivilceli ve şekilsiz” bir surata sahipmişsin. E çocuğa soran da sensin, durduk yerde gelip ezmemiş.

Bu neyin atarı

Bunlar nasıl cümleler. Gece gece hayret ya.

(i) #2677

Böyle arkadaşlar ömür boyu tutulmalı. Adam şu kolpa dünyada gerçeği en çıplak haliyle söylemiş işte. Boşuna dememişler “Dost Adana dürüm söyler.” diye asdf.

(Bat of Gotham or Muhit) #2679

Aksjoajdapjdapjfpskf neler oluyor

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2680

Yeni bir iş alanı açılacak lan Muhit oyuncu yetiştirmeye başlayacak. Yakışıklı beylerimiz güzel hanımlarımız var. Fevkalade bir pembe dizi çıkabilir buradan :smiley:

(curiositas) #2681

Aslında Agents of S. H. I. E. L. D. gibi bir dizi olsa güzel olurdu. Seve seve Fitz olurum :smiley:

(Shiroyasha) #2682

(Serhat ) #2683

@Moriarty Ben de Coulson mı olsam ki ? :smiley:

(Umur) #2684

@tanrininlutfu ve @Barthogan haklı lan… Niye çocuklara atar yapıyorsun gereksiz yere, sinir hastası mısın olum?

Çirkin olduğun zaman veya kötü göründüğün zaman, ne bileyim kardeşim dediğin adamların sana gelip yakışıklısın, iyisin falan mı demesini istersin?

Sen aslında böyleyken gidip abi yakışıklısın diyen adam işe yarar bir adam değildir. Haberin olsun.

( ◉) #2687

Biz senin arkadaşın değiliz.

:slight_smile:

( ◉) #2690

Eyvallah üstadım

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2691

Adam haklı. Merhaba Ersin bey nasılsınız_?

(Umur) #2692

Senden daha güzel bir espri beklerdim, Emir’le takıla takıla seviyede düşme olmuş.

(evethearteyes) #2693

İyiyim efendim siz nasılsınız inşallah

@Evsiz olm sen de ben “A” desem troll yaptım sanıyosun :d Ciddiydim kardeshimmmmm

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2694

Afiyetteyim çok şükür azizim. Sağolasın

(Taylor Swift Fanboi) #2695

Ersin başlıkları karıştırdın. Burası Muhit’in Yüzsüzleri değil. Çık başlıktan :rofl:

(Seni özlüyoruz Emir... ) #2696

Olm adamın üstüne çok gitmeyin. Biraz daha sinirlenirse villiana dönüşecek.Origin hikayesi de dünyanın en orjinali:Kendisine kanka denilmesi.