Muhit'in Yüzleri

(Seni özlüyoruz Emir... ) #2720

Adam seni listeye aldı bi kere postlar silinse fark eder

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #2721

Muhit halkı bu anı unutmasa iyi olur. Hafızamızı silemezler. 24 Temmuz 2018 Ersin’in aslanlar gibi çocuğu tek başına siteden yollaması.

(Serkan of İzmir) #2722

En sevdiğim başlık… Muhitin Kirli Elleri :open_hands:t2:

(Umur) #2723

Postlarıma dokunulmamasını talep ediyorum. Ben onlara az da olsa zaman harcadım.

UNUTMA UNUTTURMA

(evethearteyes) #2724

LAN BAŞLATMAYIN BEĞENİNİZE DE POSTUNUZA DA ADAM ZATEN YIKIKTI SON DARBEYİ DE BİZ VURDUK UTANMIYO MUSUNUZ OLM HİÇ

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2725

Utancın beğenilerimi geri getirebilir mi?

(evethearteyes) #2726

Audo 15 Temmuz gecesi atmye koştuğun o kadar belli ki

(Umur) #2727

İki laf ettik kalktı gitti, belki bizimle ilgisi yoktur ancak varsa, saçma bir olay. Utancım yok.

(Sapere Aude!) #2728

Bir fotoğrafımı atayım da başlık amacına ulaşsın.

images

(Muhitin Delisi) #2729

Reis dur yav ortalık karışık zaten

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2730

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #2731

Neyse ben oyun oynayacağım. Sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum. İyi günler.

(Devrim) #2732

Şimdi buraya körebe oynayan çocukların fotoğrafını atmak vardı ama vicdanımı beğeniye tercih ediyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #2733

İyi de herkes piskolojik bakımından çirkin yavin kabul edemez kendi aşalanmış hisseden olabilir. bir de karşı taraf başka kötü sözler söylediyse daha da kötü bir durum.

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #2734

Yunus’la benim bir alakam yok tartışmayla. İyi okumamışsın.

(Umur) #2735

Kalbini kıracak bir şey mi söyledik ben mi anlamıyorum, hepiniz mi manyaksınız olum?

(i) #2736

Bu konuda biraz ayıp etmiş olabileceğimizi kabul ediyorum. Nihayetinde kimse kimsenin içinde bulunduğu durumu bilemez. Arkadaş belki buhranlı bir dönemden geçiyordu, belki gerçekten aşağılanmış, hakarete uğramıştı… Bilemeyiz. Kötü bir şey söylemedik belki ama biraz anlayış iyi olurdu. Evet evet bunu ben söylüyorum. Ruhsuz Barthogan, kansız Barthogan, kralkatili Barthogan…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2737

Devamını da yazaydın qral

(i) #2739

Parmaklarım titreye titreye bu kadar yazabildim qral. Devamını sizin vicdanınıza bırakıyorum.

(alifromboston) #2741

Yine boş umutlarla girdim başlığa naptınız olm.