Muhit'in Yüzleri

(Gizem) #2807

Ben hayatı snyder efekti ile yaşıyorum zaten dostum

(thequeenisdead) #2809

Before

After
Bu üniversiteye geçtim kızılı…ama üni 3’e geçtim. Benimki nasıl 5 yaşında gözükmem kızılı heralde

(marko) #2810

Bari bu kıza yavşama esprisi yapmayın dostlar Gizem gibi ortamın kötü şakalarına aşina olmayabilir lütfen bu kötü espri akımınız yüzünden birini daha kaybetmeyelim kamu spotumuz burada bitmiştir teşekkürler.

bu tarz köpekleri çok seviyorum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2811

Hangi espri o yav ben bilmiyorum.

(marko) #2812

Dostum aşk manileri yazdılar 5 post yukarıda.

(thequeenisdead) #2813

Espri kaldıramıycak kız pozu mu vermişim solien? Melez golden, öteki cinsi bilmiyorum; beyaz golden olmuyormuş normalde

(marko) #2814

Dostum sen bunları bilmiyorsun, azıcık saç uzatsam sinekkaydı olsam bana bile türkü çığırır bunlar.

umarım biri Serkan ile olan postları dökmez dsfxcz

Ben mezun olduktan sonra bakmak için Golden ile böyle minik beyaz ve şapşal köpekler arasında gidip geliyorum, ama ben galiba düz Golden bakacağım çünkü Golden ya.

(thequeenisdead) #2815

Golden en şımarık cinslerden, yavru köpekler zaten şımarık; o yüzden x2 şımarık bi köpeği eğitmen gerekecek. Şimdiden kolay gelsin

(Serkan of İzmir) #2816

Gamze hanım hoşgeldiniz, kalıcı olmanız dileğiyle.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2817

İyi insan lafın üstüne gelirmiş.

(Bat of Gotham or Muhit) #2818

Hanımefendi katılalı 1 yıldan fazla olmuş Geralt’cığım, araştırmanı iyi yapacaksın :wink:

(Serkan of İzmir) #2819

Forumu değil kalbimi kastetmiştim.

(marko) #2820

Neyse en azından dörtlük yazılmasını önledik.

(thequeenisdead) #2821

Yemedi pek. Daha yaratıcı şeyler beklerdim

Geek İtiraf Köşesi
(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2822

Serkan’ın bir cümlesi 20 kıtalık şiire bedel onu ne yapacaz

(marko) #2823

FTFY

ayrıca burada Serkan’a yürünecekse o iş sana kalmadı aslanım.

(The Dude) #2824

Akrostiş denemeliydin @GeraltofRivia35.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2825

Nasıl yemedi ya ben düştüm.

(thequeenisdead) #2826

Hmm size mutluluklar o zaman :blossom::heart:

(Serkan of İzmir) #2827

Ne diyelim Gamze dostum sağlık olsun. Anlık atıp kaçıyorum o zaman.

resim