Muhit'in Yüzleri

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2848

Tuzak soru suluköfte cevap verme.

(alifromboston) #2849

Abi şaka maka bildiğim çok iyi bir köfteci var. Bu yani. Bu kadar.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #2850

Nickin queenisdead. Queen neden ölmüş olabilir? Belli ki bir isyan. Monarşiye ve dikte rejimine karşı çıkan halk bir kalkışma düzenler ve kraliçeyi öldürür ancak kralı bırakırlar. Bunu gören kral kendini ibadete verir ve halka din adı altında yaptırımlar uygular. İyice sinirlenen halk bu sefer daha da iyi örgütlenir ve kralı devirirler ve başına bunların gelmesinde kralın dinci tutumu olduğunu ileri sürerek din ve devlet işlerini birbirinden ayırmaya karar verirler.
Direk bu geldi aklıma

Saat 2 kafam bi tuhaf

(Gizem) #2851

Keşke hiç cevap vermeseydin…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2852

(Seni özlüyoruz Emir... ) #2853

Cevabı silmek için çok mu geç acaba? Postu görenler hızlıca unuturlarsa sevinirim.
Ya da boşver silmiyorum ibret olsun insanlara. Yorum yazarken aklınıza gelen ilk şeyi yazmayın. Az düşünün.

(Umur) #2854

Postlarını silen kızdan laf sokan kıza hızlı bir geçiş yaşandı…

(marko) #2855

Gizem’in karakter gelişimi muazzam değil mi gerçekten ya, muhit’te bununla ilgili başlık açmak istiyorum hatta.

(Gizem) #2856

Zor zamanlardı…

(Enes Çelik) #2857

Ortalığı kızıştırmak istiyorum biraz :smile:

Bahsettiğim şuydu;

4 Ağustos İzmir CS buluşması :v:t3:

(thequeenisdead) #2858

https://open.spotify.com/track/05q6GU1e5Zg3DLMk5ZEdMu?si=Bexx6q1VSqex4zYal4whZQ :confused:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2859

Tartışmaya açıksa eleştirebiliyor muyuz_?

(Seni özlüyoruz Emir... ) #2860

Facebook grubuna atmışsın hajum buraya niye tereddüt ediyorsun? Balıkesir’den otostop çeke çeke gelen sendin dimi :slight_smile:

(Xάος) #2861

Ben de diyorum bu resim tanıdık geliyor bi yerden nerden acaba diye. Orada gördüm demek ki.

(falanfilan) #2862

Arkaplanda bir şey eksik.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2863

Bu da benim yeğenimle buluşmamdan :smiley:Çok uyumlu hareket ederiz. :sunglasses:

(alifromboston) #2864

#EagleıİlkKezGülerkenGörenlerTakipleşiyor

(evethearteyes) #2865

sen gül yine açsın çiçekler yüzünde

(Enes Çelik) #2866

Abi burda CS’nin ismi bile geçince triggerlanan insanlar var o yüzden şey ettim :joy: Facebook grubu daha biz bize olduğu için oraya tereddüt etmedim, ve evet o otostopçu benim :joy:

Evet bilerek bunu attım buraya ya, Facebook grubunda da soran oldu kızın başını yakmayayım diye sjsjs

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2867

Ersin seni gülerken görmüş müydük_? Hatırlayamadım.