Muhitkarlar Hangi Lisede Okudu?

(Robotik Küçük Ejderha Meto'o) #21

TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi -hala devam ediyorum-

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #22

Aynen kardeşim devam et

(Elif Mine Kılıçaslan) #23

Aaa uzuldum :pensive: ama benim zamanimda da 1 tane yedekten girmis kisi vardi yedekten zor girmek maalesef.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #24

(Berk Kaynak) #25

Bir hevesle belki okuduğu liseyi yazmıştır da lisenin geçmiş öğrenci kayıtlarını tek tek inceleyerek Audö’nün gerçek kimliğini bulurum dedim ama, hayal kırıklığı. Şakacıktan resim atmış.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #26

Facebook profilimden aldım bunu

(Berk Kaynak) #27

Tamam işte Facebook profil bilgilerin bir şakadan ibaret olduğu için hüzünlüyüm.

(Ebene Loft) #28

Soma Fen Lisesi daha yeni bitti.

(Efe Demetgül) #29

Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi. Oh yazdım. Neyse bitirmedim okuyorum hala

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #30

İşe iyi yanından bakarsan, Facebook’a gerçek kimliğiyle kaydolmamış herkesi bularak olasılıkları azaltabilirsin.

(Sait Kenan Güngördü) #31

İkem Koleji (hala okuyom)

(*kahkaha atan çay bardağı*) #32

Fridia’nın bunu atacağını tahmin etmiştim :joy:.

Benim lise Çağrıbey Anadolu Lisesi,Ankara’da değil,Üsküdar’da olanından.Hatta Muhit’te okuldaki münzara turnuvası sırasında bir muhabbet geçmişti,bir buluşma falan ayarlayacaktık münazara sever geekler olarak,kalmıştı sonra o iş :joy:.Yaşımı da belli edivereyim,Muhit’teki genel yaş ortalamasının biraz altındayım,son sınıfım,mezun olmuş değilim henüz.

(Umur) #33

Balçova Anadolu Lisesi… Güzel zamanlardı lan lise, dert yok problem yok her şey kolay…

(*) #34

Iyy fen lisesine gidilir mi?İğrenç bence.

(Ebene Loft) #35

Dedi Fen Lisesi kazanamayan adam. :ghost:

(Kid A) #36

Muhit dumanaltı

(Can) #37

Liseye başladığımda lisem düz liseydi, 2. sınıfa geçtiğimde anadolu oldu ve mezun olduğum sene ise meslek lisesine dönüş yaptı. Şu an adı Milangaz Hacer Demirören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi…

(Fransuva'nın Ayranı) #38

Bağcılarda ki mi ?

(Aku ) #39

Kardeşimle aynı lisede okuyormuşsunuz. Bu sene 10 oldu kendisi belki tanırsın.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #40

Anadolu Öğretmen Liselerinin son mezunlarındanım. Bizden sonra öğretmen liseleri kaldırıldı, düz anadolu yaptılar bizimkini de.

Edit: Böyle söyleyince yıllar evvelden bahsetmişim gibi olmuş ama 3 sene öncesinden bahsediyorum.