Muhitkarlar Hangi Lisede Okudu?

(Wdpk-8327) #84

Aha caldan birini daha buldum hangi dönem?

(Ece) #85
  1. Sen hangi dönemsin?

(Hakan Kerem Tamirci ) #86

O da 162. Ben de 162’deyim. Muhit’te dönemden başkalarının olduğunu bilmiyordum sürpriz oldu. :smile:

(Ece) #87

Ben de bulmayı hiç beklemiyordum. Bayağı sevindim şuan :smile:

(*) #88

Bursa erkek çöp

(Dilay) #89

Bahçelievler Anadolu İngilizce bölümü, hâlâ da okuyorum.

(Alfie Solomons) #90

Çöp deyip geçmek yerine niye beğenmediğimizi açıklasak diyorum?

(*) #91

Ortamı leş okuyanlar çok sümsük. En azından benim zamanımda öyleydi.Ayrıca wikideki isimler hiç bir anlam ifade etmiyor. Bursada fen liselerinden sonra bal gelir gerisi çokta iplenmez.

(Alfie Solomons) #92

Okuyanların sümsük ve idarenin gereksiz otoriter olduğunu düşüyorum ben de.Ama ortam konusunda sana katılamayacağım.Son bir kaç yılda bahçeye çeki düzen verme açısından bayağı bir uğraşıldı çünkü.Tarihi binanın restorasyonu ve spor salonu inşaası da okulu daha bi ‘tercih edilebilir’ yaptı.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #93

Kaçlısın sen? Ona göre birini soracağım sana :d

(*) #94

Ortam derken okuldan değil etrafından bahsediyordum.

(öğnkü) #95

15’ mezunuyum.

(Zeynep E.) #96

Ben de TED’deyim. Hangi TED?

(Uçan Tavuk) #97

Ankara

(Berk Ökten) #98

Devlet koleji 20 karakter

edit: https://eksisozluk.com/ceas-anadolu-lisesi--2436103?p=1

(Zeynep E.) #99

Bursa’da son sınıftayım ben de. 10. sınıfta sempozyum için gelmiştim Ankara’ya.

(Geek Velet) #100

Daha okumadım ama amaç IB’si olan çok iyi bir lise.

(Ekrem) #101

Erkeğe çöp diyen arkadaşa ithafen… Güzel kardeşim okulunun değerini bil, bitirdikten sonra çok arayacak, özleyeceksin. Tabii ki garip bir okul eğitim aldığınız yer, hocasından kantincisine kadar ama değerini bilin, arkanızda hatırlanacak güzel şeyler bırakın. Bu arada bizim okuldan yandaki Kız Lisesine açılan bi tünel var, yerini bulup fotoğrafını atana benden iskerder :slight_smile: Ramis hocamı da çok kızdırmayın. Sevgiler, Eko.

(Ufuk) #102

Ankara Lisesi (Anadolu)

(Cain) #103

Çağfen koleji %90 burslu / Eskişehir