MUN Delegeleri Buraya

(Geek Velet) #1

MUN Delegeleri olarak burada tartışılacak bir mecramız yok, ben de konuşulacak bir yer oluşturmak istedim. Aynı şekilde MUN sözlüğü olarak da kullanılacaktır.

(Geek Velet) #2

Collaborate=İşbirliği

(Kid A) #3

Ege_Topoyan=12 yaşında olmayan 12 yaşındaki çocuk.

Öyle de garip bir şey işte.

(Geek Velet) #4

Nasıl Yani?

(Kid A) #5

Bazen düşünüyorum da @Audomarus_Fridia yapay zeka olmaktan sıkılıp seni mi yarattı gdsgadsgsad :smiley:

Övdüm kanka, devam böyle.

(Fransuva'nın Ayranı) #6

O yaşlarda bende @Ege_Topoyan gibiydim.

(Gizem) #7

MUN ne oluyor?

(Deniz) #8

Model United Nations

(Geek Velet) #9

(Geek Velet) #10

Ben iki yıldır JUNIORMUN’e katılıyorum. Tek farkı Mun ile ortaokul versiyonu olması.

(Koala lordu) #11

Tam benlik başlık olmuş. Bir öğrenirsem Koç’un İB olayıyla ilgili bir başlık açarım ben de artık…

(gokcee) #12

Buna böyle çok defa katılan insanlara sorum var hani ben bir kere katıldım ve onca şey tartıştıktan sonra sonucu oldukça boştu sonra katılmanın gereksiz olduğuna karar verdim siz nasıl devam edebiliyor sunuz?

(Zeynep E.) #13

Aslında muhitte bir IB başlığı da olsa fena olmaz gerçekten. 40 tane falan IB okulu var Türkiye’de. Muhakkak muhitten birkaç IB öğrencisi çıkar; birbirimize elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Hoş, ben 3 hafta sonra IB sınavlarımı bitirip mezun oluyorum, ama ihtiyacı olanın işini görür başlık. Belki daha küçük arkadaşları, IB eğitimi veren okullara gitmeye yöneltir.

(Geek Velet) #14

Ben sırf IB için okulumda kalmak istiyorum.

(Geek Velet) #15

Ben de bir kez katıldım ancak günümüzde şu an okuduğun Üniversiteden çok yabancı dil,aldığın belgelere bakılıyor. Ama mesela bazı kurumlar var mesela Yeditepe, İstek falan öğrencilerine kendi çatısı altında yetiştirerek tutuyor.

(Zeynep E.) #16

Çok doğru bir karar olur. Gerçekten insanı çok geliştiren bir program, her ne kadar okurken bunu anlamasa da insan.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #17

yarım saattir gülüyorum la :smiley: İşin ilginç yanı mümkün öyle bir şey :smiley:

(Geek Velet) #18

Vuhuu, MUN için Yunanistan’a gidiyorum!!!

(Geek Velet) #19

20-AM
11-AM

([Godwoken]) #20

Anadolu’nun da böyle bir etkinliği varmış. @Ege_Topoyan teşekkür ederim farkındalık yarattın.