Netflix Türkiye

(dan) #1

Netflix 130’dan fazla ülkede ulaşılabilir hale geldi yani dünyada Netflix’e erişimi olmayan ülke kalmadı.

Netflix Benzeri Platform Türkiye'de Olsa
Netflix Benzeri Platform Türkiye'de Olsa
Geekyapar! Kreatif Ekibine Söylemek İstediğiniz Bir Şey Var Mı?
(Mert İdil) #2

Tam yazıcaktım ki bu postu gördüm. Şimdilik türkçe altyazı/dublaj özelliği olmasa da yakında eklenecekmiş. 27, 33 ve 41 tl olan 3 çeşit paket (Temel,Standarti Premium) seçeneği sunuyor. Paketler görüntü kalitesini ve hesaba ulaşabilen kişi sayısını belirliyor. O değilde şu anda en merak ettiğim şeylerden biri kaçak dizi sitelerine ne olacağı?

(dan) #3

Ben pek bir şey olacağını sanmıyorum. Hatta Türkiye'den fazla kişinin üye olacağını da sanmıyorum. Ben bile şahsen kararsızım.

( kizilaslan) #4

1 saatte +7000 üye bence gayet iyi Türkiye her ürün açısından güzel bi pazar..

(Cem) #5

Ben kayıt oldum şimdi. Şu an için eksikliklerin olması normal, aynı anda tüm Dünyada aktif oldular. Yavaş yavaş geliştireceklerdir. Zaten 1 aylık deneme süresi veriyor, eğer memnun kalmama gibi bir durum olursa iptal edilir. Şu an için pazarları yokluyorlar, bu yüzden her şey tam hazır halde gelmedi diye düşünüyorum. 1-2 ay içerisinde kullanma verilerine göre, hangi ülkede/ne kadar gelişim yapacaklarını belirleyeceklerdir. O yüzden şu an için halihazırda deneme süresi varken, eğer denemek istiyorsanız bence kayıt olun. Girin görün neymiş/ne değilmiş, sonrasında beğenmezseniz iptal edersiniz zaten.

Edit: @fosforoglu, ilk ay deneme süresi her zaman geçerli olur. Ne zaman kayıt yapmak istersen, spotify'da olduğu gibi ilk ay ücretsiz deneme hakkı verir.
Veritabanını genişletir, daha hızlı bir hizmet sunar. Bakalım daha yeni geldi sonuçta, neler olacak göreceğiz.

İşte bunları bu 1-2 ay içinde daha iyi öğreneceğiz, sonuçta fiyatlarda gelen talebe göre değişebilir. Eğer fazla talep gelirse, fiyatlar daha düşük olur. Şu an pazarları tartıyorlar.

Önemli Edit: Dediğim gibi adamların şu an için tarttıkları ne kadar talep olacağı. Bu yüzden ne kadar talep, o kadar hizmet verecekler.

(aytacesmebasi) #6

Türkiye'ya has TL fiyatı ne olacak onu merak ediyorum bir kaç gün bekleyeyim dedim ben

(Atak Emin) #7

Bu ücretsiz deneme sadece bu ay için mi? Mesela ben yazın ilk Haziran'da (ücretsiz olarak), ikinci olarak da Temmuz'da (ücretli) üye olmayı düşünüyordum. Böyle bir şansım var mı? Bir de tahminlerinize göre talep gelmesi durumunda, ki talep fena değil gibi, ne yapabilirler? Açıkçası, beni 30 lira vermeye ikna edecek ne yapabilir Netflix?

( kizilaslan) #8

25-35-45 olur diye düşünüyorum..

(aytacesmebasi) #9

ilk üyelikte 1 ay hediye diye biliyorum daha önce bir kaç kere görmüştüm 1 ay hediye olayını siteye bakmadım henüz durum nedir bilemem

(curiositas) #10

Spotify hesabı, ne zaman üye olursan o zaman kullanırsın free premium'u :slightly_smiling:

(He served well) #13

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(He served well) #14

(SNIKT!) #15

Oha harbi gelmiş

(He served well) #16

( kizilaslan) #17

RENK..

(He served well) #18

(SNIKT!) #19

Fiyat çok değilde altyazı desteği var mı ?

(Muhsin Bayram) #20

O basic paket için. Standart paket ayda 32 lira ediyor.

(He served well) #21

( kizilaslan) #22

yalnız altyazı olduğunu biri onaylarsa hemen girişmeyi düşünüyorum. Şimdi parayı verir altyazısız kalırsak kötü olur :slightly_smiling: