Netflix Türkiye

(Geek Velet) #751

Aynen Eren Abi. :slightly_smiling_face:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #752

(The Godwoken) #753

Bitti. Sonunda o kadar rahatladım ki inanamazsın. En son Gandalf Two Towers’da hızır gibi gelince o rahatlamayı yaşamıştım.

(but here's the nice thing... ideas never die.) #754

eksi sozluk kadar siyasilesmis bir mecrada, ulkemiz olaganustu hal durumundayken atilan bu mesaj sorumsuzca.

(Yuso) #755

purple man efsanedir bana göre bayılmıştım ilk izlediğim zaman karaktere

(Cain) #756

Yoo, değil.

(The Godwoken) #757

Kesinlikle. David Tennant olması benim için etkisini 2 kat arttırdı.

Smile :smiling_imp:

(The Godwoken) #758

Defenders’a başladım. Fena değil gibi. 3.Bölüm çok iyiydi. JJ’in araştırmacı özelliği olmasa takımda bir halta yaramayacak gibi. Hazırlıklı bir Batman bu Jessica Jones’u alır. :smirk:

Punisher Spoiler’ı

Bu arada Karen, Punisher’la yakınlaşmadı mı? Ne bu şimdi hangisinin dizisi olursa ona mı yavşıyor?

(Kayra Yeşilırmak) #759

O dediğin Claire Temple için geçerli.

(The Godwoken) #760

O zaten tescilli. Karen onun yanında melek gibi kalıyor. Rosario rekora koşuyor geriye Danny ile Jessica Jones kaldı öpüp koklamadığı.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #761

(anon90570571) #762

Hakkında Apple tarafından satın alınma dedikoduları dönen platform.

Yakında ‘‘bu filmin altyazısını görmek istiyorsanız sadece 2.99$!’’ gibi uygulamalar görebiliriz.

(The Godwoken) #763

Bence bir sonuca varmayabilir sonuç olarak Netflix piyasaya yeni çıkmış bir marka değil.

Dünya’nın her ülkesinden erişebilen bir platform satın alıma ihtiyaç duymaz diye tahmin ediyorum.

Umarım satmazlar.

Hatta nolur satmasınlar!?

(Doğan) #764

Tamamını satın almadan ziyade %40’ını satın alma gibi bir durum söz konusu sanırım. Netflix bunu değetlendirmeli. Söz hakkı hala onlarda olacak. Sonuçta karşılarına Disney gibi bir devi alacaklar yakın zamanda. Apple’ın katkısı da büyük olacağından, mali yatırımlar ile daha dev ve lezzetli. platforma da dönebilir netflix. İki tarafın milyarlarca dolarlık bütçeleri ile içeriğe doyar herkes.

Düzeltme: Yanlış anons gibi birşey olmuş. %40 muhabbeti şöyleymiş.
“Analiz uzmanlarının Apple-Netflix birleşimine verdiği ihtimal yüzde 40.”

(The Godwoken) #765

Bilemiyorum bu durum EA’nin satın aldığı oyun stüdyoları gibi olmasın, satın alıp batırabilirler.

Üstelik İtunes’u yaygınlaştırmaktan ziyade böyle bir eylem şirket için verimli olmaz. Durduk yere multimedia platform sayısı artacak ikisine de aynı önemi veremeyebilirler.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #766

Netflix son yılların en iddialı çizgi roman uyarlamalarından biriyle karşınızda! Süper kahramanlar, korkunç kötüler ve dünyayı kurtarmak gibi klişeler bekleyenler üzülür. İki hedonist ergenin dünyalarının sıkıcı gidişine “dur” demeye karar vermeleri üzerine çıktıkları muazzam yolculuğun hikayesini anlatıyor The End of the Fking World. Etik yok, sınır yok, çekinme yok, sansür yok, özür dilemek yok! Yılın en anarşist dizisiyle tanışmaya ve iki kahramanının hayranı olmaya var mısınız? Charles Forsman’ın aynı adlı, ödüllü çizgi roman serisinden uyarlanan dizi eminiz yeni yılda Netflix’in en ses getiren projelerinden olacak. The End of the Fking World tüm bölümleriyle birlikte 5 Ocak, Cuma günü Netflix’te!

(The Godwoken) #767

Çok garipti fragman. Hoşuma gitti, yeni yılın ilk dizisi olabilir benim için.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #768

Ben fragman konusunda pek bir şey hissedemedim

(The Godwoken) #769

Böyle depresyon kafası gibi bir tarzı var. İlk bölümü izlenir en azından. İzlenmez mi sence?

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #770

Programımda sırada Dark var. Ondan sonra yayın tarihine yetişirsem ilk bölüme şans verebilirim. Biraz Sadizm biraz Mazoşizm sezdim.