Netflix Türkiye

([Godwoken]) #771

Aynen. hoşuma giden garip tarafı o işte.
Babalara yumruk falan :face_with_raised_eyebrow:

(Hakan) #772

Netflix artık olayı aşıyor ya, film içi yazılar bile yerelleştiriliyor.

Los Angeles’taki bir otelde, silahlı adamlar çok yüksek bir fidye isteyerek oteldekileri rehin alınca, otel çalışanı üç kafadar duruma el koyup kahraman olmak zorunda kalır. Game Over, Man!, Workaholics dizisinin yaratıcıları Adam Devine, Anders Holm ve Blake Anderson’ın başrolde olduğu tehlike dolu bir komedi.

(yunus emre ) #773

The End of F**king World başrollerinde Jessica Barden ve Alex Lawther 'ın oynadığı iki gencin aşkının üzerinden anlatılan kara mizah ile öne çıkacak dizi. https://goo.gl/6VZVSn

(Ercan Berber) #774

EA ile birleşmiyorlar yav.

(''İşleri bittiğinde seni cüzzamlı gibi dışlarlar.'') #775

Hazır bizim ekip te beğenmişken Mindhunter’e başlayım diyorum. Sizce nasıl bir iş bu Mindhunter?

(Cain) #776

Muhteşem tabi ki. Hemen başla, pişman olmayacaksın. İzlediğin en iyi netflix serilerinden biri olacak

([Godwoken]) #777

Açıkçası gayet hoş.

Bill Tench ve Ed Kemper karakterleri çok iyi.

Belgesel hissi vermeyen çok iyi bir dönem dizisi.

Şuan en merak ettiğim şey diziyle ilgili “Serial Killer” ifadesini kim keşfedecek? Muhtemelen filmdeki 2 güzel kadından biri :wink:

Bunları dizinin ilk 5 bölümünü baz alarak söylüyorum !

(yunus emre ) #778

Netflix Bright’tan sonra gene yeni yapımlarla karşımıza çıkıyor. Bu sefer Workaholics‘in yaratıcılarıyla el attıkları Game Over, Man!‘den fragman gelmiş. Seth Rogen’da yapımcı kadrosunda imiş. Bir bakalım.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #779

Arkadaşımla kendimizi 3 gün eve kapatma planımız var.
Dizi-Film izlemek için güzel vakit. Son dönem Netflix dizileri de ilgimi çekiyor. Sizlerin tavsiyelerine güveniyor ve 3-4 Dizi-Film ateşlemenizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

([Godwoken]) #780

Henüz izlemediysen,

• Daredevil

• Jessica Jones

• Punisher

• Defenders

gibi bir Marvel Serisi düşünebilirsin Luke Cage, Iron Fist bunlar pek ilgimi çekmedi benim. Göz atabilirsin.

• Stranger Things

• Narcos

• Peaky Blinders

• Sherlock

gibi karma bir seri düşünülebilir.

*Cooked

*Cosmos

*İnsan Gezegeni

gibi bir belgesel serisi düşünülebilir.

• Black Mirror

• House of Cards

• Dark

• Castlevania

gibi gibi aklıma gelenler bunlar şimdilik.

(Ceren Gülis) #781

biri bakıp da archer’ın 8.sezonunun gelip gelmediğini söyleyebilir mi? eğer alırsam bu ay sırf onun için alacağım

([Godwoken]) #782

Gelmemiş malesef. iyi hatırlattın.

@CBlack Archer’a da bakabilirsin.

(Oolong) #783

FMA ve FMA: Brotherhood eklenmiş. Fırsat bu firsat diyerek Brotherhood’a başladım.

Evet, daha önce hiç FMA iztememişti… Vurmayın!

(Salih Arandı) #784

Şu telif zımbırtısını halletseler arkası gelecek. US’te olup TR’de olamayan çok içerik var.

(123) #785

Telif olayını halletseler zaten Netfilx abonesi kaça katlanır.6 aydır üyeyim halen içerik az.

([Godwoken]) #786

Jennifer Garner, Elektra olarak yeni sezonda Daredevil’a gelsin. Netlix canlanır ama nerdeee gerçek olamayacak dileklerimden birisi.

Daredevil’a fare suratlı hatunları koymaktan vazgeçin artık.

E F S A N E.

(Mehmet Can) #787

Ben de sen yazınca gördüm. Bilen birisi yazabilir mi direkt brotherhooda başlasam olur mu?

(Y.F Apple Guru) #788

Yanlış anlama ama Apple Türkiye’de en ucuz hizmet fiyatları belirleyen marka ürünleri’‘eskiden’’ pahalı ama hizmetleri deli ucuz bir markadır. Bir kaç örnekle açıklamam gerekirse:

-Apple Music aile aboneliği 14.99 Dolardır kur çevirilmeden ülkemize de 14.99TL olarak girmiştir. Aile aboneliğinde 6 kişi hesabı kullanabilir kişi başı 3 TL bile değil.

• 50GB Bulut depolama alanı 2.99 Dolardır gene kur hesabı yapmadan ülkemizde 2.99TL sunmuştur dünyadaki en uygun bulut ücretidir bunlar.
    -iBook kitap ücretleri hakeza aynı.
  • iTunes film kiralama ve satın alma ücretleri gene TL’ye çevrilmez fark vardır aynı değildir ülkemizde birim olarak daha pahalıdır ama muadil örneklerine göree uygundur fiyatlar.
  • iTunes müzik satın alma ücretleri aynıdır ABD ile dolar rezilliğine maruz bırakılmaz.

Netflix’te umarım Apple tarafından alınır 14.99TL’ye HD pakete abone olmak süper olacaktır kasasında da 320 Milyar Dolar olan firma Netflix’i coşturur tam anlamıyla.

Umarım yeterli olmuştur. Apple pahalı ya geyiğini de yıl 2018 oldu bırakmak lazım. Aşağıda örnekler var kendi klasmanı ürünlerle aynı fiyatlar buyur. Eskiden desen 2002-2005 gibi haklıydın ama dediğin şehir efsanesi.

2

(Emirhan) #789

Evet ikisi ayrı seriler. Brotherhood remake gibi. Daha kalitelisi ve mangaya uygun olanı. Direkt Brotherhood’a başla. Avatar tadı alacaksın diziden.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #790