Netflix Türkiye

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #811

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #812

3e2bc76c-4244-4072-a677-de99ffa824bc
Netflix’in ilk Arjantin dizisi EDHA, 16 Mart’ta başlıyor!
Dünyanın önde gelen yayın platformu Netflix’in ilk Arjantin dizisi EDHA, 16 Mart’ta başlıyor. Netflix, kısa bir video eşliğinde dizinin başlangıç tarihini duyurdu. Tamamı Arjantin’in Buenos Aires’te çekilen olan diziyi Daniel Burman yarattı ve yönetti.

Edha’nın dili, ülkenin resmi dili olan İspanyolca. Hikayesi de Buenos Aires’te geçen dizide, Edha isimli genç ve başarılı bir moda tasarımcısının hayatı anlatılıyor. Tek başına çocuğunu büyüten Edha, hayatını değiştirecek bir dönemece gelir. Karar vermekte zorlandığı bu dönemde ise modellik yapmaya başlayan yakışıklı bir göçmenle tanışır. İkilinin arasındaki tutku, tanıştığı adamın sahip olduğu intikam tutkusuyla da birleşir.

Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Kadrosunda Juana Viale, Andrés Velencoso, Pablo Echarri, Osmar Núñez, Antonio Biraben, Flavio Mendoza ve Sofía Castiglione gibi isimler bulunuyor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #813

Bugün dark son 2 bölüm izledim sonra da The Punisher 7 ve 8. Bölümlerin izledim. Yarın ve salı günü geri kalan bölümler izlemeyi düşünüyorum. Daha sonra allah izin verirse 2 Şubat-11 Şubat arası ALTERED CARBON, 12 Şubat-21 Şubat arası The Crown 2.sezon, 23 Şubat da netflix Mute isimli filmin, 8 Mart-14 Mart arası Jessica Jones 2.sezon, 16 mart-25 Mart arası ise netflix EDHA isimli Arjantin dizisin izlemek istiyorum. Sonra da vikings izlemeye dönerim. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #814

Netflix ilk Danimarka dizisi ilk baharda yayınlanacak. :slight_smile:

(Hakan) #815

İskandinav yapımı bu gerilim dizisinde, ölümcül bir virüs nüfusun çoğunu yok ettikten sonra iki küçük kardeş güvenli bir yer bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.

(fza) #816

Türkiye için çekilecek olan dizi inşallah sağlam bir şey olur da yeni bir kapı açar.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #817

Yani inşallah ama Netflix’i Türkiye departmanın da ki reklamlar konusunda ki vizyonsuzluğu düşünce korkuyorum. :slight_smile:

(Kayra Yeşilırmak) #818

Ben reklam politikalarını beğeniyorum

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #819

Vallahi dayanamadım bir gün de The Punisher bitirdim. Fakti zamanın da can sungur dizi hakkında dediklerin katılıyorum. İyi bir diziydi ama iyi bir Punisher dizi değildi. Umarım 2.sezon daha iyi olur. Şimdi The Crown izliyorum. :slight_smile:

(Ceren Gülis) #820

netflixin şu olayını ben hiç anlamadım, zaten beğendiklerime eklediğim şeyleri ısıtıp ısıtıp önüme koyuyor.
sizde de öyle mi?

netflix

(mahmut de) #821

ben de şuna uyuz oluyorum. diziyi bitirmişim sonra aradaki bir bölümde bir sahneye bakayım diyorum. sonra 5 ay burda kaldın diye diziyi öneriyor. bitirmişim niye tekrar gözüme sokuyorsun

(Kaan ) #822

Netflix’in farklı farklı ülkelerde dizi yapması çok güzel, klasik Amerikan dizilerinden farklı şeyler görmüş oluyoruz. Dark ve sayılır mı bilmiyorum La Casa De Papel bunun en iyi örneklerinden. Bence bu dizide çok güzel olur. Bekleyelim bakalım.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #823

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #824

Yani bence geleceğin walt disney’i netflix hem de her anlamda. Ve bugün disney tekelleşmesin tepki gösterenler bununda 30 yıl sonra aynı tepkiyi netflix için de bence gösterecekler. :slight_smile:

(Oozaru) #825

Netflix’e Ant-Man ve Avengers gelmiş. Disney, Netflix ile olan anlaşmasını bitirmemiş miydi?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #826

2019 itibariyle birlikte bitiyor. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #827

(Oozaru) #828

Bu RTÜK muhabbetinden dolayı bir sahnede sigara ya da içki buzlansın, üyeliğimi anında iptal ederim. Sonuçta babamın oğlu değiller.

(Yuso) #829

Ben etmem vpn almistim 2 yillik onun ile girerim cozum cok :slight_smile:

(( ° ͜ʖ͡°)╭∩╮) #830

Para verdiğin bir hizmetin kısıtlanması kabul edilemez bir şey. Sansür yapılırsa internetin çöplüklerinden arar bulur izlerim ama yinede para vermem.