Netflix Türkiye

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #831

Gâlibi: künyesi dışında zamana uyumlu benimsediğimiz, çeşitli prensipler şöyle sıralanabilir: İslam’ın esaslarına itaat etmek; Tevhidi benimseyen herkesi müslüman kabul etmek; İslam’daki iman inancının temellerine, zamana uyumlu tasavvufî bir şekilde uymak; Pir’in 'tarif ettiği tasavvufi ibadet ve zikirleri uygulamak.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #832

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #833

(fza) #834

Nasıl bir iş çıkacak çok merak ediyorum. Eğer cidden sağlam bir şey çıkarsa, ayda yılda bir değil de; her sene en az 2-3 tane sağlam dizi görürüz gibi geliyor.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #835

(Kaan Akdemir) #836

Bayağı bir şey gitmiş netflixten. Spielberg filmleri, Godfather’lar, Truman Show falan komple çıkarılmış. Çok kötü.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #837

Onların çıkaralıcağı daha önce de açıklanmıştı. Yerine yeni filmler gelecekmiş.:slight_smile:

(Oozaru) #838

Niye çıkarıyorlar onu anlamadım? Telif süresi falan mı dolmuş?

(Yuso) #839

Netflix de kendi yapmadigi yapimlar belirli bir sure kaliyor ardindan gidiyorlar yenileri geliyor her ay atiyorum 40 film dizi cikiyorsa 50 tane geliyor.
Young justice gelmis mesela guzel oldu gelmesi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #840

(Yuso) #841

Captan america civil warda gelmiş marvel filmleri ekleniyor tek tek yakinda doctor strange de gelir

(Yaşar Can Özcan) #842

çıkarılacağı açıklanan filmleri dizileri takip edebildiğimiz bi yer varmı?

(Yuso) #843

Netflix türkiyenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin orada paylaşıyorlar.Bazen süprizler oluyor açıklanmayan şeylerinde geldiği oluyor.

(Can) #844

Arkadaşlar 3 gündür Netflix üyeliği almaya çalışıyorum fakat ödeme kısmına gelince “Kullanmaya çalıştığınız ödeme yöntemi ile ilgili bir sorun var.” hatası alıyorum. Bu arada banka kartı ile ödeme yapmaya çalışıyorum, kredi kartı değil. Kartın yurtdışı ödeme seçeneği açık. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.

(Yuso) #845

İnternetten alisverise acik degilse o yuzden hata vermis olabilir

(Can) #846

Hayır açık, sürekli kitap aldığım kart. Farklı 3 kart daha denedim ama onları da kabul etmedi…

(Gobel) #847

Banka kartı kabul etmiyorlar.

(Can) #848

Yapma yaa, teşekkür ederim.

(Oozaru) #849

Ben İş Bankası’nın banka kartıyla aldım üyeliğimi

(Gobel) #850

Benim ön yüzü banka arka yüzü kredi kartı olan kartımın banka kısmını kabul etmedi, arkadaki kredi kısmını kabul etti :man_shrugging: Araştırdığımda abonelik sistemlerinde parayı banka kartından çekme izinlerinin olmadığını o yüzden kredi kartı istemiş olabileceklerini duydum. Resmi bir kaynak değildi.