Netflix Türkiye

(Oneironaut) #851

Ben banka kartıyla kullanıyorum. 2-3 ay sorunsuz geçiyor, sonra aynı sorunu verince başka banka kartıyla devam ediyorum. Sonra tekrar genelde kullandığım karta geçiyorum. Bayadır sorun yok, ilginç(kesin şimdi sorun vermeye başlayacak).

(Can) #852

Mobil ödeme seçeneği varmış ben de biraz sonra onu deneyeceğim bakalım. Keşke banka kartın da sorun olmasaydı :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #853

İş yapmayacak bu dizi.

(Oneironaut) #854

Mobil ödeme var mı dedin?
Yeni mi geldi?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #855

O kadar emin olma bence güzel şeyler çıkabilir. :slight_smile:

(Can) #856

Evet yeni gelmiş, telefon üzerinden kaydolurken gözüküyordu.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #857

Türkiye de tutmaaaaaaaaaz

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #858

Türkiye de tutması önemli değil bu dizi dünya da yayınlanacak netflix üzerinden önemli olan dünya da tutması. Hem ülke de bir sürü süper kahraman işlerin ilgi gösteren bir kitle var. Güzel olursa ülkede baya ilgi görür bence. :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #859

Hattın Vodafone ise mobil ödeme zaten mevcuttu. Diğer operatörler için böyle bir durum yok sanırsam.

(fza) #860

Aynen öyle. Netflix’te ki çekilecek dizilerin güzelliği burada; direkt dünyaya sunulacak bir iş yapıyorsun. Daha önce de dediğim gibi; bu olay hem kültürümüzün hem oyuncularımızın dünyaya yayılmasına çok yardımcı olur.

(Can) #861

Mobil ödeme Turkcellliler için geçerliymiş. Vodafone kullanıcısıyım ben de ama olmadı bu da. Sanırım senin ne işin var burada git korsan izle diyorlar bana…

Edit: 30 Eylül’de sona ermiş Vodafone kampanyası.

(I hope they remember you) #862

Şu cahil soruma cevap arıyorum:
İninal kullanabiliyor muyum Netflix’ te?

(Ece) #863

Kabul etmiyorlar maalesef

(anon79676452) #864

İninal kullanılıyor netflix’de.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #865

(Hakan) #866

June ve erkek arkadaşı Harry, yaşadıkları hayatı geride bırakıp yeni bir başlangıç yapmak için bir yolculuğa çıkar. En azından niyetleri budur. Ancak kısa süre sonra, hiçbir şeyin göründüğünü gibi olmadığı anlarlar. Bu dünyada hayatta kalmanın tek yolu, değişmektir.

(Can) #867

(Can) #868

Arkadaşlar, Netflix’in deneme olarak sunduğu 1 ayın içindeyken üyelik iptali yapınca o ay sonu ödemeyi alınıyor mu? Hesaptan kesim gerçekleşir mi?

(@Gwynbleidd teşekkürler :smiley:)

(Umur) #869

Ödeme alınmıyor.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #870

Neyden bahsediyor diye sorsanız kadın baş rol için seçilen leyda Lydia kadroda ayrılmış. :slight_smile: