Netflix Türkiye

(Oozaru) #891

Adamların SD’si bile cam gibi.

(Salih Arandı) #892

Bazen şehir dışına çıkıyorum ve bölümleri cihazıma indiriyorum. HD bir bölüm maksimum 500 mb yer kaplıyor şaka gibi.

(The Godwoken) #893

Youtube’u kapattıkları gün, Youtube Türkiye 2010’dan bu yana en yoğun gününü yaşayacak. Tıpkı Twitter’ı kapattıkları gün gibi.

(Hakan) #894

(Hakan) #895

Kocası gizli bir görev sırasında kaybolan biyolog Lena, ABD yönetimi tarafından yalıtılmış gizemli bir bölgedeki keşif görevine katılır.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #896

:smiley:

Çocuğun son yorumu

“Ben de ‘Bey’ olduğuma karar verdim. Artık öyle imza atmaya başlayacağım. Ben Türk dilinin dizi maratonu beyiyim. 2. sezona da yarın başlıyorum.”

(Ali) #897

Dün evdekiler izlerken biraz bakayım dedim ve aşırı yapmacık buldum. Yanı aslında oyuncular iyi oynayabilir fakat yazılan replikler ve senaryo ilerleyişi o kadar kötü ki oyuncular iyi olsa bile kötü oynuyorlar.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #898

İnan ilk sezon çok daha güzel ve farklıydı. İzledim. Ne olduysa 2. sezon başından itibaren propaganda yapmaya başlamaları ve oyun içinde oyun var modlarına bürünmeleriyle oldu. O zaman bıraktım zaten.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #900

Netflix’in yaklaşan yeni bombası “The Outsider”ın ilk fragmanı ve posteri görücüye çıktı. Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto’nun başrolünü üstlendiği filmin kadrosunda Tadanobu Asano, Kippei Shiina, Shioli Kutsuna, Emile Hirsch, Raymond Nicholson, Rory Cochrane, Nao Omori ve Min Tanaka yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Danimarkalı Martin Zandvliet oturuyor. Deneyimli yönetmenin filmografisinde “A Funny Man”, “Applause” ve Oscar’a aday gösterilen “Land of Mine” bulunuyor.

1. Dünya Savaşı Japonya’sında geçen suç ve drama filmi “The Outsider”, hapis yatan bir Amerikalı bir askere (Jared Leto) odaklanıyor. Yakuza’ya çalışan hücre arkadaşının yardımıyla serbest bırakılan asker, Yakuza’nın saygısını kazanmak ve onlara olan borcunu ödemek için tehlikeli yeraltı suç dünyasında yolunu bulmaya çalışır.

“The Outsider” 9 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak.

(fza) #901

Bu Netflix neymiş be arkadaş! Hayvan gibi üretim var adamlarda.

(Oozaru) #902

Finding Nemo ve The Force Awakens gelmiş!

(Ataberk ) #903

Son zamanlarda dublaj yapmaya uğraşmadan bazı içerikleri getirmeye başladılar gibi,hoşuma gidiyor.Bunu nereden çıkardın derseniz,geçen gün ailem bir dizi beğenip açmış izliyordu.Bazı altyazıları kaçırmışlar,beni çağırdılar.Dublaja geçmeye çalıştım,yoktu.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #904

İngilizce haricinde başka dillerde diziler Türkçe dublaj koymuyorlar artık. :slight_smile:

(Yuso) #905

Dublaja gerek yok altyazı ile güncel filmleri getirsinler yeterli.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #906

Bence gerek var yaşı küçük bir kardeşimiz varsa okuma yazma bilmiyorsa altıyaz okumak zor olabilir onun için. Ha bir de @TurinNeithan bahsettiği kafa da olan insanlar var. Ki bu saydığım 2 sebebi de ötürü ülkemiz de altı yazılı filmler de çok dublaj filmler var. :slight_smile:

(Yaşar Can Özcan) #907

dublajlı filmlerin hepsinde mi böyle bilmiyorum ama geçen inside out gelmiş diye sevinip açtım sadece türkçe dublaj vardı orjinal dili koymamış adamlar

(Ataberk ) #908

Oktay haklısın dublaj isteyen bir kitle de var ancak dublajı ikinci plana atıp,altyazılı olarak hızlıca getirmeleri daha yararlı bence.

(Kaan ) #909

Yaşı küçükler için “Netflix Kids” var zaten. Küçük çocukları düşünmek saçma bence. Dublaj falan uğraşmadan altyazıyı basıp, göndersinler direkt.

(yüzüğü neden kartallarla götürmediler ?) #910

Daha okumayı bilmeyen bir çocuk neden dizi izlesin ki ?

(Oozaru) #911

Böyle o kadar çok çocuk var ki! Sabahtan akşama kadar tablet, akşamda dizi falan… malak gibi oluyorlar.