Netflix Türkiye

(.) #912

Bu çocukların çoğu Youtube gibi platformlarda takılıyor.Hiçbirinin Netflix 'te takıldığını düşünmüyorum.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #913

@crispus ve @adath ben sadece netflix hesap katarak söylemedim sinema giden insanlar da katarak söyledim orada. ayrıca gerek netflix de gerek sinema da türkçe dublaj dizi ve film izlemeyi seviyorum. :slight_smile:

(y) #914

Dublajı boş verip hızlıca altyazı basıp yollasınlar taraftarıyım ben de.İlerde eklerler dublajları zaten

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #915

Ya adamlar saten ingilizce haricinde başka her hangi bir dili çevirmiyorlar. :slight_smile:

(Cain) #916

(fza) #917

Diziler çok güzel şeyler vadediyor ama filmler gibi ‘‘hap’’ şeklinde alamamak beni delirtiyor. Binge watch filan demeyin, o da aynı etkiyi vermiyor. Zor iş cidden. :confused:

(Oozaru) #918

(Hakan) #919

Netflix de stüdyoları taşeron olarak kullanıyor. :grinning:

(Salih Arandı) #920

(Hakan) #921

Sen 3 milyar 750 milyon sen ne yaptın sen.

(Umur) #922

([Godwoken]) #923

Ortak girmek isteyen var mı hiç netflix aboneliğine? Eğer hazırda aboneliği olan var ise ortak da olabilirim?

(Kaan Akdemir) #925

bu arada silinen çoğu şey yüklenmeye başlamış. Godfatherlar, Truman show falan tekrar geldi.

(123) #926

ortak alınmasına gerek yok ki ayda 27 TL gibi bir fiyatı var sigara içiyorsanız 2 paket sigara parası yapıyor neredeyse.

(Oozaru) #927

Ya içmiyorsa n’olacak?

(Salih Arandı) #928

4 kişi UHD paketini 10 liraya kullanıyoruz. Gayet iyi oluyor.

([Godwoken]) #929

Hakikaten içmiyorum. Buna benzer bir ödeme şekli bende işe yaramıyor.

Kaldı ki neden 30 lira vereyim? Üstelik torrent batağından 4 kişiyi uzak tutmuş oluyoruz.

(Mehmet Can) #930

Ben üniversitede “İçkim yok, sigaram yok.” diye harcama yapmaya başladıktan sonra işin sonunda keşke sigara içseydim derken buldum kendimi.

([Godwoken]) #931

Kesinlikle doğru tespit.

Vallahi aslında şu dönemde abonelik almak hiç sağlıklı değil. Yönetim yine RTÜK’ün tasmasını saldı koşarak üstümüze geliyor.

(123) #932

Ben sigara olayını öylesine örnekten söyledim.