Netflix Türkiye

(Geekiz ama ergeniz) #953

Dizi,film fark etmez, uyarlaması zor cidden, onun için korkuyorum, CGI ım diye bağıran bir Alfea falan görmek istemiyorum

("Daisy Ridley Fanboi" ) #954

Merak etme netflix de bahsediyoruz CGI en iyisini yaptıracaklardır. :slight_smile:

(.) #955

Çok güzel olur ya. Utanmadan söyliyebilirm ki bende çok severek izlerdim :smiley:

(Can) #956

(Geek Velet) #957

JJ nedir?

(Geek Velet) #958

Defenders CGI’ı çok kötüydü. :slightly_smiling_face:

(Kaan ) #959

Kesinlikle katılmıyorum. Netflix CGI yaptığı zaman çoğunlukla batırıyor. Bundan dolayı filmlerinde, dizilerinde mümkün olduğunca az CGI kullanıyorlar.

([Godwoken]) #960

Jessica Jones.

-Gönderinin en az 20 karakter olması için gereken harfler.-

("Daisy Ridley Fanboi" ) #961

Defenders bütçesi saten azdı. @Crispus Altered Carbon CGI’lar hiç gözüm takılmadıydı neyse @Isil_Bozkurt belki alfa’yı CGI ile yapmak yerine Alfa benzer gerçek bir mekan da çekerler belki. :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #962

Vlcsnap-2015-08-27-22h44m35s175
Buna benzeyen bir yer olduğunu hiç sanmıyorum :smile:

(Can) #963

(Hakan) #964

(Oolong) #965

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #966

Netflix, Sam Worthington’un yaklaşmakta olan bilim kurgu aksiyon gerilim filmi The Titan için yeni bir fragman yayınladı. Filmin konseptini gerçekten çok beğendim ve heyecan verici bir film için yapacak gibi görünüyor.

Hikaye yakın gelecekte belirlendi ve Dünya’nın ömrü sona eriyor. İnsanlığın varlıklarını sürdürebilmeleri için yeni bir ev bulmaları gerekiyor ve bu ev Titan’ın Satürn ayı. Worthington, onu bir ay boyunca yaşayabilecekleri, kendileri için kolonileştirmeyi ümit edebilecek “Titans” adlı gelişmiş bir insana dönüştürecek bir askeri programa imza atan bir adamı oynuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi işler planlandığı gibi gitmez.

Filmde ayrıca Taylor Schilling, Tom Wilkinson, Agyness Deyn, Nathalie Emmanuel ve Corey Johnson da rol alıyor. İşte özeti:

Askeri bir aile, genetik evrim ve uzay araştırmasının çığır açan bir deneyine katılır. Hotshot Hava Kuvvetleri pilotu Rick Janssen (Worthington), Satürn’ün ayının Titan ortamının zorlu ortamlarından kurtulabilen bir insanı yaratacak askeri bir deney için seçildi. Deney başarılı oldu, Rick’i süper bir insana dönüştürdü, ama aynı zamanda Rick’in, eşinin ve ailesinin ve muhtemelen insanlığın kendisini tehdit eden ölümcül yan etkiler yaratır.

(Salih Arandı) #967

(Doğan) #968

Netflix bizi Bilim Kurgu’ya doyuracak vallahi.

(Geek Velet) #969

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #970

(''İşleri bittiğinde seni cüzzamlı gibi dışlarlar.'') #971

Bir şey sormak istiyorum. İki gündür Netflix’ ten Doctor Who izlerken sol üst köşede ‘‘Bu program 30 Mart tarihine kadar geçerlidir’’ diye bir bildirim çıkıyor. Nedir bu? Netflix, Doctor Who’ yu kaldırıyor mu?

Muhit Kıraathanesi :coffee:
("Daisy Ridley Fanboi" ) #972