Ofansif Mizah Çukuru

(Wet Meatball) #304

(Umur) #305

(Axl Rose Fanboyu) #306

Bu başlığa atılmış en iyi şeylerden birisi olabilir.

(LastHorseBender) #307

BBC miydi onlar? Hangi kategori oluyordu?

(Wet Meatball) #308

Teen sanırım

(Umur) #309

(Devrim) #310

Ben bunu anlayamadım.

(Umur) #311

Subwayin yüzüydü sanırım bir aralar Amerikada popüler bir geyik, çocuk tecavüzcüsüydü. South Park defalarca dalga geçtiğinden biliyorum ama adını hatırlayamadım.

(Axl Rose Fanboyu) #312

buss a nut google it.

(Wet Meatball) #313

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #314

Yardım edin arkadaşlar.

f9AWy25A_ERNsSW9yVtulKx17-vk8f3mGpratwwYz2s

(Boş İnsan) #315

ticket

Başlıkta güldüğüm postlar olunca kendimi kötü hissediyorum.

([Godwoken]) #316

Rahatsız olduğun şeylere gülmek tam olarak kara mizahın amaçladığı şey.

Toplum dinamiklerini veya kesimlerini aşağılayanları kastetmiyorum.

Çocuk tecavüzleri, ırkçılık, Orta Doğu’daki terör olayları, siyasi dönemler, dinlerin “garip” yanları gibi belirli bir sorunla dalga geçen, mesajını insanları güldükleri şeyden rahatsızlık duymasını sağlayarak veren ve bu yüzden sevdiğim bir mizah türü.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #317

Açıkçası ofansif mizaha gülüyorum çünkü çoğu önyargılı, yarım yamalak bilgiyle söylenmiş aptalca şakalar veya bu aptalca şakalara yapılan aptalca veya akıllıca göndermeler.

Ne kadar ofansif, toplumsal norm dışı veya ahlak dışı olursa olsun aptallık komiktir.

Hatta en iyi komedilerin küçümsenemeyecek kadar büyük bir kısmı aptallık üzerine kuruludur.

Monthy Python örneği verecektim ama onlarınki aptallık değil şapşallık üzerine kurulu kendi tabirleriyle “silly”.

(Umur) #318

Kırpmaya üşendim böyle alınız.

(Burak) #319

IMG_20180529_173322

(Umur) #320

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #321

Backwards olmayabilir, belki arkasını dönmüştür.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #322

j0LawGI16tCVYiym_YHXBybrVBX_VnyP5h1S6DSF8Tg

(Wet Meatball) #323

Flood olmasın diye öncekileri sildim sjsj