Ofansif Mizah Çukuru

(Can) #324

( ◉) #325

Muhammed bu dönemde yaşasaydı Sevgililer Gününde hediyesini nereden alırdı?

Toyzzshop

(Cain) #326

Bu aralar eğlendiğim tek başlık burası zuxmssmms

(Kid A) #327

20180531_023014

(Bersan Şahin) #328

image

(Cain) #329

Favorilerimdendir :smiley:

(ulas) #330

(Bersan Şahin) #331

Buraya uyar mı bilemedim

(Burak) #332

(meta) #333

(Bersan Şahin) #334

image

(Wet Meatball) #335

Ya aslında üstünde bir şey yazmasına gerek yok.Şu resmi gördüğümde gülmeye başlıyorum zaten :joy:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #336

bu d0ru mu?

(öğnkü) #338

Yedi sülalesi Alevi olan birisi olarak bunu ofansif bulmadım shsjsjsjdlsjfkfkgldkfjg

(K) #339

Evinden almaya geliyorum

resim

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #340

Şunu atmanı beklerdim

(*) #341

resim

(Wet Meatball) #342

Gece gece iyi güldüm
1878252_oca7a

(And Now My Watch Begins) #343

Bu kadar Hz. Ali atıldıktan sonra söyleyeyim; @Ali_Hiz, ismini her seferinde Hz. Ali diye okuyorum, beni affet

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #344

same