Ofansif Mizah Çukuru

(Kürşad the Falcone) #655

Ben ortada fiziksel olay ya da kişiye yönelik hakaret yok diye kovmazlar sanıyordum ama Disney’in affı yokmuş, hiç risk almamışlar.

(Я) #656

(meta) #657

Sıra Justin Roiland ve Rick & Morty’ye gelir de mi? Sonuçta pedofili şakasının hiçbir affı olamaz. Peşine düşerler bunların da, yeterince yanlış bir politik ifadelerine rastlarlarsa.

(meta) #659

Abisinden daha komikmiş, yazık oldu.

( Edgar Davids) #660

Gunn’lara büyük operasyon var hayırlısı bakalım

(Seni özlüyoruz Emir... ) #661

Korkarak attım hadi hayırlısı. İnş başım belaya girmez

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #662

Cidden ișten atabilirlermiș, bence bir süre dikkatli olalım bu bașlıkta.

(Umur) #663

(Eren) #664

(Umur) #665

Şu başlıkta ilk defa gerçekten ofansif bir şey gördüm sanırım.

(Eren) #666

Çok fazla ofansif sayılmaz bu be.

(Umur) #667

Bilemem, pedofili şakalarına falan kahkahalar atan birisiyim ben, bunda ilk başta fark etmedim, sonra aydınlandım ancak kahkaha atmadım veya gülmedim, umarım bu başlığa giren muhitkarlar arasında alınan olmaz dedim.

Bu arada, ofansif olması kötü değil, daha yeni tartıştık… Amacımız o :smile: Kalsın. Sadece gelebilecek olan potansiyeli gördüm. Sıkıntı dedim, yoksa dediğin gibi çok da ofansif değil.

(Eren) #668

Biraz da r/darkjokes akıtalım.

Geek özel.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #669

Lan kaç tane attım ben onlarda mı ofansif değil?

(Umur) #670

Hepsine güldüm lan. Gerçi ben çok umursayan bir adam değilim, ondan kaynaklı da olabilir ama bu başlıkta ilk defa bir dk ayıp lan dedim.

( ◉) #671

:d

(Umur) #672

Doğru cevap erotik film ve erotik dergi değil miymiş?.. I hope the joke works.

(Serhat ) #673

çizgi romana hakaret olmuş resmen :smiley:

(Martha Kemal) #674

Hortlatmak istemem ama söylemezsem de içimde kalır: Asıl Komedi sağ tarafın verdiği cevapların asıl farklı müslüman alt-grupların birbirlerine verdiği cevaplar olması ve Caner Taslaman da asıl “Kur’an anlaşılmaz” ve “Onlar müslüman değil” karşıtı bir ekolden. Hatta adamın mensup olduğu ekol’ün çıkış noktası “Kur’an anlaşılmaz” karşıtlığı. Eyyorlamam bu kadar.

(marko) #675

Dostum yazdıklarını anlamıyorum ama büyük ihtimalle haklısındır, özür diliyorum.