Ofansif Mizah Çukuru

(Acıktım) #143

FB_IMG_15264686939084931

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #144

?

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #145

Sıkça mîmlere konu olan (çoğul eki ile meme yazmayı sevmiyorum) bir müstehcen içerikli film görüntüsü
images

(Wdpk-8327) #146

hangisinden bahsediyorsun emin olamadim
images%20(13)

(Burak) #147

(Cem Ekiz) #148

Yalnız tespitim yanlış değilse baya pedofili olabilir bu ha. Emin olamadım, hanım kızımız biraz minyon gerçi.

(Serkan) #149

Yok yok değil tanıyorum ben yazmaya korkuyorum mimlenmemek için lol

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #150

Yok yok, aktris reşit. Ama aslında böyle minyon tipli, küçük gösteren kadınlarla çekilen filmler muhtemelen pedofil düşünceli insanların fantazilerine hizmet ediyor. O yüzden hâlâ hoş değil.

( ◉) #151

Özellikle Japonya’nın tüm olayı bu zaten. Ülkece normalleştirmişler üstelik.

(fza) #152

Çok da şeeyy yapmayalım ya. Sonuçta direkt petite seven arkadaşlarım da var benim. :DDDD

(Berk Ökten) #153

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #154

Aslında teknik olarak normal cinsel içerikli videolardan bir farkı yok zaten; yine yetişkin bireylerin kendi rızasıyla performans gösterdiği videolar. Yine de asıl hedef kitlesini düşününce kötü hissediyor insan.

(fza) #155

Ben ‘‘Petite’’ kategorisinin pedofili insanlar için ‘‘üstü örtülü’’ bir ‘‘Bakın bunu size yapıyoruz’’ kategorisi olduğuna inanmıyorum ya. O kadar aşağılık bir amaçları varsa çüş. Direkt bizde ‘‘minyon’’ diye geçen kadın tipini seven insanlar için bence.

( ◉) #156

Aslında ben bunu yanlış bulamıyorum. Eğer pedofili bir hastalık/bozukluk ise, bununla zararsız baş etme yolları olması lazım. Parklarda gözcülüğe çıkmaktan daha cezbedici alternatifler mesela. Bunun en iyi yolu, çocuksu yetişkinler gibi duruyor.

(*) #157

Kardeşim cocuksu yetişkinlerin günahı ne şimdi

( ◉) #158

İstemeseler çocuksu olmazlardı miladerim onlar da istiyor belli ki

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #159

Yani asıl amaçlarını bilemem tabi, ama en azından bazılarının tasarımları (yandan çift örgülü saçlar, kıyafet-mekan seçimleri vb) bu işte bi b.kluk var hissi veriyor.
Aman neyse çok konuştuk bunları. Daraldım ben.

(And Now My Watch Begins) #160

Burası barely teen diye bir şey olmalı mı tartışma noktası değil yoldaşlar , kendinize gelin

(Ahmet) #161

FB_IMG_1526516608028

(Acıktım) #162