Oldukça Kısa Hikayeler Atölyesi

(Umut ) #21

He shouted: “Wish you were here!” knowing it’s impossible for her to hear him.

(Oneironaut) #22

“Ayaklar da baş olmuş!” diye sitem etti sol kulak. Burun güldü. Sağ kulak ağlıyordu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #23

“I was astonished to see you in Bagdad, for I had an appointment with you tonight in Samarra.”

(Berk Ökten) #24

Pardon pardon, Hemingway örneği falan görünce hemen gaza geldim.

(Gizem) #25

Onu her zaman beyazlar içinde görmek istemişti sevgilisi. Ve şimdi de soğuk bir odada,donuk gözlerle beyazlar içerisindeydi.

(Col Serra) #26

Mağaranın duvarına bir mamut resmi kazıdığını sanıyor, fakat en güçlü silahı yarattığının farkında bile değil.

(Berk Kaynak) #27

Onun bir mesih olduğunu sanmıştık. Sanırım değildi. Herkes gibi çürürken hiç de öyle gözükmüyordu.

(Miraç) #28

Gece başını yastığa koyduğunda yüzleştiği tek kişi kendisiydi. Ama onun gözlerinin içine bakarak yalan söyleyecek kadar da yüzsüzleşmişti ve ikisi de bunun farkındaydı.

(fza) #29

Tuvalete girerken işlerin bir küçük ile hallolacağını sanıyordu. Ardından gelen büyük ona sürpriz yapmıştı. Normalde sorun olmazdı, tabi tuvalet kağıdı bitmiş olmasaydı…

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #30

“Go to Earth” they said. “It will be easy” they said.

(Sinan) #31
  • Artık korkmuyordu hiç bir şeyden. Kaybedeceği son şey hayatıydı. O da zaten onun değildi.
  • Kara deliğe yaptığı ilk yolculukta, hâlâ bir gizem olan uzay ve zaman ilişkisini çözmüştü. Tıpkı ondan öncekiler gibi.
  • Dünyaya hakim olması gerekenler sonunda gücü ele almıştı. Ancak unutulmaması gereken bir şey vardı. Bütün canlılar eşittir ama bazıları daha eşittir.*
    *Evet Orwel’a gönderme yaptım.

(Taylor Swift Fanboi) #32

Işık, aynalarla birlik olup çirkinliğimi ispiyonluyor bana.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #33

“You can never escape me. Bullets don’t harm me. Nothing harms me. But I know pain. I KNOW pain. Sometimes I share it. With someone like you.”

(Gizem) #34

Bilinmezliğe giderken korkuyordu.her şey iyi olacak dedi kendi kendine.Gözlerinden yaşlar akıyordu dünyaya gözlerini açarken

(Berk Kaynak) #35

Onun hakkındaki en sevdiğim şey samimi gülümsemesiydi. Son trene binişinde anladım ki sadece gülümsediği doğruydu.

(Oneironaut) #36

Bazı zamanlar, fakat güzel zamanlar, bir kelebek olduğumu düşlerim.

(Miraç) #37

Onu sevmediğim doğruydu, aynı bu cümlenin yalan olması gibi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #38

Only the Avatar, master of all four elements, could stop them. But when the world needed him most: He vanished.

(Burak) #39

“You’re gonna carry that weight…”

(Oneironaut) #40

“Muhitdaşlarım!” diye bağırdı adam ve utanarak ekledi: “Bu başlıkta hikayeleri biz yazacağız! Alıntı şeytanın işidir!”

Hikayeleri Yeniden Yorumlama Yayınevi